Feedback Pachete Comerciant VIP

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hyperionᅟ, 22 Dec 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Salutare piloți,

    În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului așteaptă feedback-ul vostru în ceea ce privește evenimentul în desfășurare, ''Pachete Comerciant VIP''. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:

    • Ce vă place la acest event?
    • Ce nu vă place la acest event?
    • Ce ar trebui schimbat/modificat?
    • Ce îmbunătățiri ați aduce eventului?
    Încercați să vă argumentați răspunsurile.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
     
  2. iosculo79

    iosculo79 User

    Targul vietii . Pai stati putin ca nu inteleg , investitia de 300 mii uridium plus resurse pentru un modul dmg xt10 este asa....in orb? Pai cum e afacerea asta in acest numit "targ" daca nu putem alege sau cel putin vedea statisticile modulului in cauza? Ar fi logic sa poti vedea statisticile modulului sau sa alegi unul dupa nevoi sau anumite imbunatatiri ale unor nave , in acest mod este ca si cum ai cumpara din targ un porc de craciun fara sa-l vezi. Beton .
     
  3. hiperion42

    hiperion42 User

    la mine apare acest targ,problema e ca desi am platit un permis de batalie el imi apare pe jumatate cand vine vorba de schimbat chei .De ce?
     
  4. hiperion42

    hiperion42 User

    Si nici dupa restartul de astzi nu s a schimbat situatia la schimb chei ,in permisul de batalie nu beneficiez de ulei ,iac,gg,chei/abr/cristale/etc.Dar beneficiez de acest targ .De ce sunt discriminata?
    pentru ca nu e pentru toti la fel.De ce mie mi se da doar sansa sa cumpar doar module si 2 sortimemte de rachete din permisul de batalie.De ce la suport nu raspunde nimeni?
     
    FRUMUSICA apreciază asta.