P.E.T

Discuție în 'Probleme generale' creată de crengutza, 6 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. crengutza

    crengutza User

    salut vreau sa stiu dc nu imi culege petul resurse, cutiute ... deci daca se pune un pet langa iel sau o nava iel nu mai culege nimik imi da numai colectare intrerupta
    ziceti ce sai fac ca ard combustibilu degeaba:)
     
  2. Tocmai pt. că P.E.T.-ul tău ajunge ultimul la resursa / cutia respectivă, acesta nu reuşeste să culeagă înaintea celorlalte P.E.T.-uri.

    Una din cauze poate fi inclusiv viteza cu care se face schimbul de date între calculatorul tău şi server-ul DO.
     
  3. crengutza

    crengutza User

    ok multumesc de raspuns dar tocmai ca petul ajunge in cele mai multe cazuri primul , dar iau in considerare ca am netu pe stick si e putin mai salabutz ma gandesc ca de la net poate se trage problema .
     
  4. Vizual poate că ajunge primul, important e pe cine vede server-ul că a ajuns primul.
     
  5. crengutza

    crengutza User

    aha am inteles, multumesc mult ! O zi frumoasa sa aveti !!!
     
  6. Spor la joc!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.