Ofertă uridium

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ***Tora_Bora***, 29 Mar 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. O fi asta un nou event?
    Rog un admin sa raspunda
     
  2. Maidanezu

    Maidanezu User

  3. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    trebuie sa ne rugam sa nu ramanem fara conturi daca cineva a reusit sa intre in baza lor de date
     
  4. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    E un event care a tinut loc de MHH. A fost organizat de DO si puteti sa va folositi de reducere linistiti.
     
  5. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    MEDEEA sa nu mai faceti asa ceva fara sa anuntati :))
     
  6. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Din pacate am fost si noi anuntati in ultimul moment, dupa ce lumea a inceput sa puna intrebari, asadar nu am avut cum sa va prevenim :)
     
  7. Medeea pe celelalte teme te mai uiti? in legatura cu demanerul mai exact..
     
  8. Hermes

    Hermes Guest

  9. Eu unul cred ca BP a pierdut mult cu oferta aceasta neanuntata....eu unul asteptam MHH,dar pana am primit raspunsuri deja expirase.
    Poate data viitoare;)
     
  10. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Cred ca HELIX asta este virusul despre care se vorbeste la urmatorul event DO :)
     
  11. daca am cumparat premium pe o luna cu 2 euro la ofert,pot prelungii avantajul tot cu aceias suma sau acum trebuie sa dau 6 euro?
     
  12. Ce înţelegi tu prin "la ofertă"?!

    Preţul pe care îl vei plăti pt. prelungirea abonamentului premium este cel afişat în secţiunea Uridium, în funcţie de pachetul ales.
     
  13. Maidanezu

    Maidanezu User

    Oricum a fost tare,eu chiar am bagat si sunt multumit de ceea ce a fost.
    Pe de alta parte ma gandeam ca ceva serios si ramaneam fara nava.
     
  14. spiiribau

    spiiribau User

    am si eu o curiozitate corosive ca tot i-ai raspuns baiatului in legatura cu premium , as vrea si eu sa iau odata cu 2 euro , de 5 ani bag aproape tot timpul cu mici pauze dar in ultimi 2 ani am bagat 20 de luni din 24 si nici-odata cu oferta ... imi poti spune si mie ca o mica curiozitate cum este oferta asta, aleotorie presupun dar ... Ms de raspuns daca imi poti da
     
  15. Presupui bine.
     
  16. magiaxxl

    magiaxxl User

    Va mai fi?
     
  17. Apă pe Dunăre? o_O