OARE SUNTETI VRU? EU NU CRED

Discuție în 'Probleme generale' creată de gcberberi70, 5 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. AM LUAT BULINA ROSIE DINTR-O PROSTIE
    NU AM FURAT CUTI, NU AM OMORAT COLEG DIN VRU
    PUR SI SIMPLU CUM SPUNEAM AM LUAT DIN PROSTIE FARA SA-MI DAU SEAMA
    AVEAM MISIUNEA ACEA CULEGE 20000 PROMETIUN DIN CUTIILE GARGO SI AM CULES CUTI DE LA KUBI UNDE FACEM CU MAI MULTI AMICI,MA REPET NU AM FURAT NU AM DISTRUS NICIUN VRU, AM INTELES CA VA CRESTE ONOAREA CA MA DISTRUGETI DAR STATI LINISTITI CA NO SA AJUNGETI ACOLO IN VIRF CU ONOAREA MEA DATI DOVADA DE LASITATE ,CIND APARE INAMICU NU MAI TABARITI ASA DE USOR PE EL, DE ACOLO NU MAI VRETI ONOARE?
    ROG TOTI SEFI DE CLANURI SA DISCUTE CU COLEGI LOR SI SA MA PASUITI UN TIMP PINA TERMIN SI EU CU BULINA .
    VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE
     
  2. "Problemele" cu performanţele şi evoluţia fiecăruia în cadrul jocului, precum şi modul în care înţelege fiecare să îşi crească şi să îşi dezvolte propria navă, nu sunt un subiect de interes general.

    Ca atare, un astfel de subiect îl poţi discuta prin intermediul chat-ului de joc.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.