Nu va este rusine ?!

Discuție în 'Probleme generale' creată de Emy, 25 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Emy

    Emy User

    Ce tot inchideti temele cand va intrebam de boti ?? Pe rubrica unde postam despre boti trageti chiulul, veniti cu raspunsuri scurte si lipsite de interes, da raspundeti fratilor .
    nu suntem o bataie de joc, suntem niste oameni care cerem niste explicati !!
    pentru ca bagam bani sau pierdem timp in jocul asta iar alti dorm linistiti si produce botu ,unde este corectitudinea? da nu ma mai joc jocul asta dar imi place dar refuz sa il mai joc din cauza BOT-userilor dar ma enerveaza mai tare dovada pe care o dati ca va doare-n cot de ceea ce ar trebui sa fie, am dat 1 player la suport acum 3-4 zile ,imi vine un raspuns care il primeam si acum 3 ani !! ca se lucreaza,facem update,avem script . aveti pe naiba, doar minciuni la pachet !
    Si cel mai dureros inchideti PVP pe zi ce trece BAN PUSHING sau AUTOLOCK care este la ordinea zilei .hmm...

    Si mai vorbeati prin teme doamna @Althea despre comunicare , va pasa doar ce va iese bine la voi !
    niste raspunsuri concrete , sa stim si noi le cerem de cativa anii , dar nu ne mai dati nimic,indiferenta totala!
    spuneti alb - negru ca acest joc a ajuns un BOT-joc si nu mai am o postare pe forum si nici-o activitate pe joc ,de ce ? pt ca nu accept asa ceva iar va spun sincer pana nu se va rezolva ceva nici nu o sa mai apas start!

    nu va este un pic rusine ? mintiti si ne invartiti in ultimul hal ! halal comunitate si comunicare !

    O zi buna !!
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    vezi sa nu!
    postarea adevarului in cadrul acestui forum duce la banarea indraznetului utilizator si stergerea postarilor cu motivatii aberante, fara sens, care incetoseaza si mai tare adevarul despre caracteristicile dezvoltatorului acestui joc.
    si totusi... acest dezvoltator cu reprezentantii lui trateaza in bataie de joc pe toti utilizatorii corecti ai acestui joc...
    "corectitudinea"e in semnatura mea... dezvoltatorul acestui joc e lipsit de asa ceva.
    nu e nevoie...sa spuna...e evident!
    darkorbit e un BOT-joc de ceva ani buni...
    mda... asta face BP, fara nici o mica umbra de rusine.
     
  3. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    am o intrebare pentru cei care intra si pe alte forumuri: discutii despre boti sunt si pe acolo?
     
    corocopercanita apreciază asta.
  4. Nu sunt astfel de discutii! Pe celelalte "forum"- uri nu s-a auzit de existenta unui "SCRIPT", ! ;):rolleyes:
     
  5. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    >>Aici<< există o temă unică pentru discuții despre ''boți''. Nu văd să fie închisă deci te rog să o folosești cu încredere.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.