Nu pot trimite Seprom/Promerium pe nava

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de nbznoobzz, 30 Oct 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu, chestiile astea nu au fost anunțate nicăieri în mod oficial !
     
    Veneficus, Tibles și bibicU[HQ] apreciază asta.

  2. Salutare Piloți ai Spațiului,

    Ne stau la dispoziție noi informații pe care vrem să vi le transmitem:
    • în calendarul de conectare zilnică din noiembrie puteți să primiți 4 dintre noile scuturi B03;
    • odată cu sincronizarea am crescut cantitatea de hitpoints a tuturor navelor cu 100.000;
    • următorul eveniment Chromin Rush va începe pe 1 noiembrie. Vom reveni cu informații mai detaliate cât de curând.
    • oferta specială LF4 este activă în aceste momente iar valorile de daune ale laserelor au fost modificate. Din păcate, noile traduceri pentru aceste modificări nu au fost implementate odată cu syncul, motiv pentru care încă sunt afișate cele vechi. Desigur că o vom actualiza textele în cel mai scurt timp. Valorile sunt deja cele noi!
    Salutări din partea,
    Echipei voastre Darkorbit​
    -pianoman-, 29 Oct 2019

    partea cu dronele nu stiu nimic
     
    bibicU[HQ] apreciază asta.
  3. Salutare,observ ca nici azi nu s-a remediat problema cu Skylab. o intrebare pentru cei de la butoane... mai dureaza mult???,nu cumva este vreo clauza in regulile care le aveti in joc?,reguli pe care le aruncati in ochi noua care jucam ,de fiecare data cand scriem la suport?nu cumva credeti ca trebuie sa fim recompensati cumva?...cei care jucam si bagam ceva banuti in jocul asta? cand un raspuns concret?sau cand o recompensa serioasa? si stiti ceva... noi ca si jucatori cred ca avem si drepturi nu numai obligatii. v-am pupat. :))
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    mea culpa pentru ”dezinformare” !:(
     
    Veneficus și _^MATRIX^_ apreciază asta.
  5. Salutare Piloți ai Spațiului,

    Ne stau la dispoziție noi informații pe care vrem să vi le transmitem:
    • în calendarul de conectare zilnică din noiembrie puteți să primiți 4 dintre noile scuturi B03;
    • odată cu sincronizarea am crescut cantitatea de hitpoints a tuturor navelor cu 100.000;
    • următorul eveniment Chromin Rush va începe pe 1 noiembrie. Vom reveni cu informații mai detaliate cât de curând.
    • oferta specială LF4 este activă în aceste momente iar valorile de daune ale laserelor au fost modificate. Din păcate, noile traduceri pentru aceste modificări nu au fost implementate odată cu syncul, motiv pentru care încă sunt afișate cele vechi. Desigur că o vom actualiza textele în cel mai scurt timp. Valorile sunt deja cele noi!
    Salutări din partea,
    Echipei voastre Darkorbit-pianoman-, 29 Oct 2019
     
  6. Am citit pe FB ca cica ar fii rezolvat treaba cu skaylabul… si acum intrand pe joc am vazut ca am primit si o recompense :confused:.
    Multumesc domnilor ………. dupa 7 zile totusi ati reusit sa faceti ceva, pacat ca am consumat ( obligat sa consum) anumite resurse pentru a putea face un transfer. In fine,, inventam ceva nou,, dar stricam 100 de lucruri vechi :D:D:D:D
     
  7. ce inseamana chestiile astea… sau ce sunt???
    Bonus de sistem DB-02 Z
    DB-01 A

    ?????
     
  8. dady77-7

    dady77-7 User

    Salut, DB-01 A este drona Apis,iar DB-02 Z este drona Zeus au dat cate 1 piesa din cele 45 necesare construirii dronelor.
     
    Modificat ultima dată: 7 Noi 2019
    **Just4fun** apreciază asta.
  9. Salut,
    Care e recompensa? Eu nu vad nimic. Sau nu stiu unde sa ma uit?
     
  10. dady77-7

    dady77-7 User

    Te uiti la jurnal de bord :)
     
  11. Adica astea?

    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem DB-02 Z
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem DB-01 A
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem Transfer de energie (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem Lanţ de impulsuri (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem Teleghid rachete (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem Backup scut (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem Robot de reparare a navei în luptă. (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:10[​IMG]Bonus de sistem ABR (8)

    Merci.
     
  12. dady77-7

    dady77-7 User

    Da,astea sunt recompensele :) cu placere :)
     
  13. Multumesc.
     
  14. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Si totusi mai exista o eroare .
    Verificati la upgrade daca va apar toate armele sau generatoarele .
    Am doua generatoare scut care nu apar la upgrade ,cel de lvl 16 nu ma afecteaza dar cel de lvl 12 da .