Nu pot trimite Seprom/Promerium pe nava

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de nbznoobzz, 30 Oct 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. nbznoobzz

    nbznoobzz User

    sal,
    nu pot face transfer de resurse din scilabe pe nava am 15718 magazia si 14 pala in magazie si nu pot face transpord de 15700 pe nava dect de 5000, help
     
  2. Aazra

    Aazra User

  3. [ARΣS]

    [ARΣS] User

    si la mine e aceeasi problema nu pot face transporturi catre nava
     
  4. dupa utilizarea bonului UPGRADE a aparut si la mine problema cu transportul din skilab catre nava nu mai pot transfera nici 1 bucata de seprom sau alta materie
     
  5. Si la mine la fel… nu pot face nici un transfer in skaylab… :oops::oops::mad::mad::mad:. ca de obicei… introducem ceva nou pe joc si stricam alte 100 de chestii :confused::confused::oops::oops:
     
    ritm_00 apreciază asta.
  6. whiteangel

    whiteangel User

    Buna ziua,
    Am o mare problema la SKYLAB .... nu mai pot trimite Seprom sau Promerium pe nava.
    Problema a aparut imediat dupa update-ul jocului facut pe data de 29 OCTOMBRIE 2019, cu introducerea noilor chestii. Va rog sa solutionati de urgenta aceasta problema. Sau sa-mi spuneti daca cumva este de la mine.
    Multumesc anticipat.
     
  7. whiteangel

    whiteangel User

    Buna ziua,
    Am o mare problema la SKYLAB .... nu mai pot trimite Seprom sau Promerium pe nava.
    Problema a aparut imediat dupa update-ul jocului facut pe data de 29 OCTOMBRIE 2019, cu introducerea noilor chestii. Va rog sa solutionati de urgenta aceasta problema. Sau sa-mi spuneti daca cumva este de la mine.
    Multumesc anticipat.
     
  8. whiteangel

    whiteangel User

    Buna ziua,
    Am o mare problema la SKYLAB .... nu mai pot trimite Seprom sau Promerium pe nava.
    Problema a aparut imediat dupa update-ul jocului facut pe data de 29 OCTOMBRIE 2019, cu introducerea noilor chestii. Va rog sa solutionati de urgenta aceasta problema. Sau sa-mi spuneti daca cumva este de la mine.
    Multumesc anticipat.
     
  9. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    nu e de la tine. nici eu nu pot trimite. spune ca nu e spatiu suficient desi magazia e goala.
     
  10. whiteangel

    whiteangel User

    EXACT....si ce facem? Suportul tehnic nu citeste sesizarile astea ?
     
  11. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Nici eu, primesc acelasi mesaj. Dar la mine acest lucru se intampla de astazi, ieri de exemplu am putut face transportul.
     
  12. Exact la fel a fost si pe testserver , problema se va rezolva....in timp .
     
  13. whiteangel

    whiteangel User

    Interesant, se termina Vortexul si ma tin astia la "mantinela" .
     
  14. ramram02

    ramram02 User

    Si la mine este aceeasi problema.Am scris si la suport dar nu am primit nici un raspuns inafara de mesajul de confirmare standard.Poate se face totusi ceva ca tare rau este.NU mai poti face nimic.
     
  15. ramram02

    ramram02 User

    Si la mine la fel.Si nu mai pot face nici porti ,cum sa faci vortex fara update pe lasere cand ai o tona de uberi sibeloni.?
     
  16. Aceias problema o am si eu inca de aseara...nu pot fac nimic...nici o poarta nimic...
     
  17. La fel e si la mine.. am 19.500 spatiu dar nu pot sa trimit decat 9k odata.. pentru ca motiv... eu nu inteleg cum jocu asta poate avea 10 ani si oamenii astia sa nu fie in stare sa faca ceva fara sa strice alteva... de fapt ce ma mir.. ui` ce hal a ajuns jocu asta... Daca ai pune copii sa se ocupe de un joc de genu, ar fi mai ok... JALNIC!
     
    **Just4fun**, WIΖΛΓΔ și .Talibanu. apreciază asta.
  18. Giany

    Giany User

    Idem. EG5
     
  19. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cine ştie ce bug-uri au fost / sunt în vigoare şi "geniile" de la bp au găsit rezolvarea prin interzicerea transferurilor dinspre skylab către navă tuturor jucătorilor.

    ps: cînd spun "genii" nu mă refer la coderii care ţin jocul în spate ci la şefii bp care dau directivele !
     
    Tibles, _ΞNOLΛ-GΛY_, Veneficus și alți 3 apreciază asta.
  20. omul.negru

    omul.negru User

    Idem. EG1