Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Giany

    Giany User

    va spun eu cum facem:
    ma anuntati cand mai vreti bani dar nu inaite de a ma loga fortat (adica eu sa nu vreau sa joc dar voi sa insistati pana ma canvingeti sau sa logati nava pe joc fara voia mea...)
     
    Veneficus și Xmen99 apreciază asta.
  2. Xmen99

    Xmen99 User

    stai linistit ca o sa te anunte
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. oameni buni, nu va mai stresati,acest joc nu mai prezinta interes pentru BP,adica nu mai aduce beneficii companiei, din aceasta cauza e lasat in voia sortii,sunt cativa care mai baga ceva lei, ceva euro si ii mai resusciteaza din cand in cand,sfatu meu este ,nu mai bagati bani in acest joc care este in moarte clinica,coma,
     
    Veneficus, EBOLA-GAY_MCPK și Xmen99 apreciază asta.
  4. luci_halas

    luci_halas User

    incredibil..iar nu merge ,nici nu am reusit sa termin o alfa ca a dat reconecteaza la protegiti si iar nu merge
    Ma intreb de ce nu inchide jocul o saptamana o luna pana rezolva problemele....se duce premium ,rabat,duplicator si bustere degeaba...
     
    Veneficus, EBOLA-GAY_MCPK și BATELSTAR apreciază asta.
  5. BATELSTAR

    BATELSTAR User

    Trădare,trădare dar să știm și noi.
     
    Veneficus și EBOLA-GAY_MCPK apreciază asta.
  6. Cum sa faca asta? Asta este interesul lor sa bagi bani si sa nu beneficiezi de avantajele platite. Apropous stii ce bine merge pagina de plati ?
     
    Veneficus și ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  7. Pai da !!!.. Nu mai bagati bani !!!! .. S T O P _ J O C C C !!!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  8. LASER_1

    LASER_1 User

    Te rog să încetezi cu agresiunile supozițiile, jignirile, etc la adresa utilizatorilor care au voința de a ajuta și ale staff-ului care nu poate face nimic în situații ca cea actuală Noi nu facem parte din echipa tehnică a jocului, nu avem access și nu administrăm serverele de joc.
    Ce jigniri ? de unde va adunat domnii admini ? de la coltul blocului ? ca la cate plangeri se fac pe forum sunteti zero barat/ si asta este prea mult pentru voi . Macar nu stiti sa ne mintiti cu eleganta /asta cine mai crede in voi .Sigurul lucru care functioneaza bine e MEGA in rest e praf tot jocul .
     
  9. tocmai am fost la batalie si cand sa moara inamicul ma deconecteaza:( am incercat sa ma reconectez ..nu merge,
    dar interesant este ca pe PC nu ma pot reconecta dar pe leptop da :) curioasa treaba, de azi dimineata si pana acuma nu a fost nici o problema de joc,
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. pe europa globala 1
     
  11. ce postez eu acum..luati-l ,ca atare,s-au ca un ''pamflet'''

    © 2023 BIGPOINT | Bigpoint GmbH, Sachsenstraße 20, 20097 Hamburg, Germany | Tribunalul registrului comercial: Hamburg | Numărul de registru: HRB 94148 | VAT no: DE 813 602 704 | Directori generali: Wanqin Liu, Yingying Zou | Menţiuni legale | Protecţia datelor | CCG |
    --
    Bigpoint Support


    Bigpoint GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg | Germany

    Fax: +49 40 881413 906
    http://www.bigpoint.com

    Managing Director: Khaled Helioui
    Business Registration: HRB-Hamburg 94148
    23 iul. 2013, 03:45
    ...diferenta?...Khaled Helioui vs Wanqin Liu, Yingying Zou
    cautati,pe ..
     
    Tirbusonzdrentuitul și #gop-stop# apreciază asta.
  12. Giany

    Giany User

    72 de neconectare
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. luci_halas

    luci_halas User

    Incredibil...iar nu merge...nu pot sa cred asa ceva....
     
    Veneficus apreciază asta.
  14. I a r a s i:

    nu se poate intra in:
    Skylab
    URIDIUM/Bilant
    REGISTRU PILOT/Abilitati

    This page isn’t working

    int13.darkorbit.com is currently unable to handle this request.
    HTTP ERROR 500


     
    Veneficus apreciază asta.
  15. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    deconctare la greu asta e do adminilor?
     
    Veneficus apreciază asta.
  16. 11.10.2023
    12.10.2023
    13.10.2023 si nici azi!

    nu inteleg,
    trebuie sa cumpar ceva program sa ma pot loga?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  17. logare cu nava asimov spectrum..
    NEECHIPATA
    TITLU..ANCEPATOR SOLAR
    dupa 1 minut..logare cu cyborg prometheus..logarea nu este posibila
    za zic ..2 minute..logare cu ,,gargarita''..nava pheonix..neechipata
     
    Modificat ultima dată: 13 Noi 2023
    -Anunaky- apreciază asta.
  18. luci_halas

    luci_halas User

    Vai ce mult a mers...atat de bine merge jocul ca doar agat ne lipsea....nu inteleg de ce incarca jocul cu tot felul cand nu pot rezolva problemele de atata timp....
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  19. scrieti si voi pe ce server jucati, eu joc pe europa globala 1 si jocul a mers f.bine chiar si in momentul de fata, doar intre ora 12-12,15 ( ora serverului) ( 13-13,15 ora Romaniei) a fost o intrerupere, in perioada asta nici cu leptop-ul si nici cu pc-ul nu m-am putut conecta
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  20. doamne multumesc ca au expirat toate,premium rabat e,t,c nu mai vedeti de la mine nici un cent,sa va bagati voi salariile incompetentilor
     
    Modificat ultima dată: 13 Noi 2023
    Veneficus, -Anunaky- și Tirbusonzdrentuitul apreciază asta.