Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Giany

    Giany User

    imi trebuia doar o poarta (30 mii uri) și asamblam goli plus...
     
  2. BATELSTAR

    BATELSTAR User

    Urmează scuza cu atacurile de pe uscat, aer și apă !
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  3. Xmen99

    Xmen99 User

    eu am vrut sa fac mis cu cei 400 de uberi kloni
     
  4. Xmen99

    Xmen99 User

    nici acum nu merge jocul????????????????????????????
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    sunt multi forumisti care deja ma cunosc si cunosc si postariile mele, amun.ra, veneficus, etc,etc etc,
    avem impreuna o gramada de postari, la care : staff-ul DO pur si simplu ne ignora !!:(
    daca ma gandesc cate postari si teme avem pentru buna functionare a jocului imi vine sa plang , cat de prosti suntem ca sa putem accepta minciuniile si bataia de joc aDO-ului :( ( ami pare foarte rau ca nu putem sa ne adunam toti pe un server, au avut ei grija la inceputul jocului si de asta ) :).
    am bagat si eu bani in joc si in ultimii 2 ani nu am mai jucat, am fost doar pe forum si am postat :) dupa cateva minute am fost banat :))
    le-am trimis si eu feedback-ul meu la cerinta lor (si sincer nu am putut sa mint )
    Nu mai bnagati bani in joc, se poate juca si fara premium daca ai nava buna :) nu mergem la batalie ( au trecut vremurile alea :)) ) si in fata programelor nu avem ce face :((((
    in momentul de fata nici macar programe nu se mai merita sa bagi :))) asa de mult a decazut jocul :)) din pacate mai sunt jucatori care nu realizeaza ca toata actiunea este in defavoarea lor,
    eu va doresc un joc placut si promit ca nu am sa mai atak staff-ul roman :))))))))
    ma interb : cine dracului mai poate administra acest joc ? raspunsul nu al pun ca sa nu fiu banat:)
    :((((((((((( dar eu sunt nascut in banat :((((((((((((((((((:))))))))))))
     
    -Anunaky-, _basty13_, FRUMUSICA și alți 3 apreciază asta.
  6. Giany

    Giany User

    băi, face-ti ceva cu jocul asta!!! nu ma pot loga!!!
    502 Bad Gateway! 504 Bad Gateway! etc!
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. lucica

    lucica User

    se pare ca nici la ora asta,iar jegurile de servici nici macar un raspuns nu dau
     
    -Anunaky-, _basty13_ și Veneficus apreciază asta.
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    iarasi au inceput problemele de logare :) joci 5 min si astepti 10 pentru relogare :))
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. LASER_1

    LASER_1 User

    Cum am mai scris in jurul orei 19 nu te mai poti conecta / deci vad ca adminii nostri, in frunte cu domnii care fac mentenanta au rezolvat ceva , avem voie sa jucam ca pe vremea raposatului -cate 1 ora pe zi / sa spuneti domnii astia din DO cum contorizati portile de event , mai ales astrala /penali sunteti si asa o sa ramaneti
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  10. pe EG 2 se joaca normal, botii sunt la post, n au fost intreruperi si merge .scriptul lor, cica , ruleaza .
     
    Veneficus, -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  11. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    e ora 19:00, gata a murit serverul, pa conectare
    gata , am reusit sa ma conectez la 19:20
     
    Modificat ultima dată: 25 Oct 2023
    Veneficus apreciază asta.
  12. LASER_1

    LASER_1 User

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    Mâine, miercuri 25 octombrie, în jurul orei 10 CEST este planificat un sync cu restart al serverelor de joc pentru a fi realizate unele lucrări de optimizare.

    În urma unui sync este uneori posibil ca jocul să afișeze o eroare sau anumite opțiuni să nu funcționeze corect. De obicei ștergerea cacheului recent în clientul de joc conduce la rezolvarea acestor probleme de moment.

    Echipa voastră Darkorbit

    Pe bune ? in ultimele 3 zile in jurul orei 19-20 moare serveru subit -ora Romaniei / avem program doar 1 ora sa jucam? restul e pentru automati ? va mai laudati ca faceti mentenanta /
     
  13. lucica

    lucica User

    mentenanta ptr maimute se pare,ca noi ii incurcam la ora 20 cand apar bosii....
     
    Veneficus și _basty13_ apreciază asta.
  14. dupa ce astepti 1 ora pana se conecteaza pagina de joc, lagul e la el acasa... si mai apare si asta :
    Conexiunea la server a fost întreruptă.
    Eroare: ShipIsDestroyed
    Minunat, Felicitari domnilor care se ocupa de buna functionare a jocului ( daca exista asa ceva)
     
    Veneficus, =ΞDDY*=, LASER_1 și alți 2 apreciază asta.
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    si eu am aceiasi problema acum de 2 ori la fel
     
    Veneficus, LASER_1 și -Anunaky- apreciază asta.
  16. Xmen99

    Xmen99 User

    ce faceti la joc ?
    nu merge intruna deconectat
    in 1 8 sunt 3 nave pe trenulet pe iai de ce nui deconectati?
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  17. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Nu va faceti probleme , se apropie ora 17, este ora cand intra Cyborgurile pe joc :( deci , pentru jucatorii cinstiti : trebuie sa va luati jucariile si sa plecati acasa, nu mai este loc si pentru noi pe harta !! :)
     
    -Anunaky-, Veneficus și FRUMUSICA apreciază asta.
  18. nu mai merge jocul asta deloc,vai de voi cu acest joc jalnic,inchidei sandramaua si mergeti la cersit de bani ,acolo va pricepeti,macar nu mai avem asteptari ca,acest joc sa mearga normal,tot ii dati inainte cu acest sync fara nici o valoare ,
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  19. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    nici eu nu ma pot loga
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  20. LASER_1

    LASER_1 User

    Gata /este ora 20 -ora Romaniei pe eg5 :)) nu te mai poti conecta :)) va urez la toti cei ce faceti mentenanta la servere ce e mai bun in lume / poate va cade o racheta pe casa de la rusi /atunci macar stam linistiti ca stim ca nu mai sunteti si nu mai are cine face mentenanta :))
     
    Veneficus și **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.