Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ramram02

    ramram02 User

    Hai ca iar s-a ales prafu...de 2 zile e cosmar nu pot intra in joc,cand am reusit am intrat intr-o gama si sa blocat si ma crapat.Nici macar nu adunam oua.Nu mai bagati mai oameni buni eventuri noi in weekend ca nu se ocupa nimeni de serverele astea si in loc sa jucam si noi stam si ne uitam pe pereti.Au bagat baietii automatele si sa ales prafu de tot.
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  2. chiradal

    chiradal User

    Oare ce vrea sa insemne asta?E oare un "roman fluviu" la scara mica?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  3. LASER_1

    LASER_1 User

    Surpriza :))) iar nu merge jocul / Poate ne explica si noua un admin ceva ,asta daca sunt asa ceva cu coloana vertebrala de ce tot cadem in clasament daca jocul nu functioneaza ? Sau pentru cei fraieri care vor sa se distreze 1-2 ore nu functioneaza si pentru cei care doneaza sunt speciali si au bilet vip ?)))
     
    WIΖΛΓΔ, -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  4. Dragonxx67

    Dragonxx67 User

    event ....Sabotaj de primavara , noi nu mai trebuie sa jucam ,numai pe pagina principala si in forum
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. Veneficus

    Veneficus User

    nu pentru ei...
    automatii functioneaza fara probleme.
    asa cum am mai spus:
    joc si eventuri pentru cei cu programe "nepermise".
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    de vreo 4 ore incerc sa intru pe joc, si nu reusesc
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  7. lucica

    lucica User

     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  8. rattyionut

    rattyionut User

    schimbati navele ca mie mi-a mers ... a mers prea bn... nu sariti portalul ca pica jocul.
     
    Modificat ultima dată: 30 Mar 2024
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. LASER_1

    LASER_1 User

    Cu referire la tocmai anunțatul event Sabotaj de primăvară vă rugăm să ne transmiteți impresiile și părerile voastre în această temă.
    Care event domnii admini ? Asta care nu te poti conecta daca nu ai cartela VIP si protectie ?
    Poate exista o explicatie logica atata timp cat nu te poti conecta pe joc , de ce scazi, scazi in clasament ? SA ne lumineze si pe noi o minte de admin isteata nu creata :)))
     
    Veneficus, Cat_SPIRII și -Anunaky- apreciază asta.
  10. rattyionut

    rattyionut User

    domnilor mai dati si voi drumul la joc sau va bateti joc de noi?
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  11. Stike27

    Stike27 User

    Admini raspund dupa ce rezolva problema...mai 2 zile si va merge jocul... de 5 ani nimic nu s-a schimbat...)))))
     
    Veneficus, Cat_SPIRII și -Anunaky- apreciază asta.
  12. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    UN ***** DE JOC ASTA A AJUNS SPER SA AL INCHIDA DE TOT
     
    Veneficus, LASER_1 și Cat_SPIRII apreciază asta.
  13. Jocul a fost iarasi blocat azi 30.03.2024 - aprox intre orele 17:50 - 18:00, poate si dupa aceea.

    Harta client nu se incarca, mesajul "conexiunea va fi stabilita..." mergea la nesfârsit chiar daca am curatat cache-ul.

    Din acest motiv, boicotul anti-DO si anume /NU SE MAI BAGA BANI IN ACEST JOC/ se prelungeste cu sase (6) luni începând din acest moment.

    Chiar daca acum merge, adica harta client se incarca. Cam greu dar totusi se incarca.
     
    Veneficus, Cat_SPIRII și -Anunaky- apreciază asta.

  14. Revin cu precizari.

    Da, este adevarat pentru hartile x-1 si x-8. Sunt blocate la infinit !!

    Dar pe alte harti se poate intra, se pot incarca. Dar ATENTIE: trebuie sa aveti o nava in harta in care doriti sa intrati. Altfel, ... saltul prin portal duce la blocaj total !!

    Pentru aceste motive boicotul anti-DO /NU BAGATI BANI IN ACEST JOC/ (no more money for this game) se prelungeste cu sase (6) luni, adica 183 zile incepand din acest moment.
     
    -Anunaky-, Veneficus și Cat_SPIRII apreciază asta.
  15. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    nu se poate sari prin portal
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  16. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    singura harta de joc pe care am putut sa o deschid a fost 5-2, si asta pt ca aveam o nava acolo, in rest nmk nu a mers toata ziua, nici o alta harta, chiar si cu nava acolo.
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  17. Veneficus

    Veneficus User

    pe rand functionarilor! pe rand nu la imbulzeala!!!
     
  18. de 2 zile ma pot conecta doar pe prima pagina,am luat rabat si premium degeaba.............
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  19. lucica

    lucica User

    bun,cotizeaza in continuare,ca de,bonusurile lor de performanta nu trebuiesc eliminate
     
    ANTRAXpztv_MCPK și -Anunaky- apreciază asta.
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    cine e de plans e si de ras

    nici acum dupa atatea ore nu merge

    joc mort din nou
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 1 Apr 2024
    ANTRAXpztv_MCPK, Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.