Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. oviovi70

    oviovi70 User

    Dai logout si schimbi nava in hangar si joci cu aia daca ai alta, mai rau pentru incepatori care aia era singura nava ca lumea.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  2. valentinme

    valentinme User

    nu merge
     
  3. Pe ce server?


    Nici aici nu merge, pe EG7: harta client nu se incarca, mesajul "conexiunea va fi stabilita" ruleaza la infinit, chiar daca sterg cache-ul de fiecare data inainte de logon.

    Acest bug dureaza de cateva zile si apare de obicei seara intre orele 17...22, dar acum vad ca luat-o razna si dimineatza.
     
    -Anunaky- și *Romeo89* apreciază asta.
  4. oviovi70

    oviovi70 User

    Incearca sa mergi in radiati pana te distruge, la mine a mers. EG3
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  5. Oblio2

    Oblio2 User

    te plimbi in radiatii si o sa iti dea reconectare, dar tu dai logout, apoi schimbi nava in hangar si in baza iti dai warp pe nava ce s-a blocat in poarta

    bagate in poarta in radiatii, iti da reconectare dar tu dai logout si dai warp in baza pe nava blocata in poarta
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 30 Mar 2024
    -Anunaky- și sasha_die_katze apreciază asta.
  6. valentinme

    valentinme User

    am incercat nu merge se blocheaza si se repara

    multumesc a functionat dar nu am poarta spsilon terminata
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 30 Mar 2024
    -Anunaky- și sasha_die_katze apreciază asta.
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Mai trebuie sa facem scoala "darkorbitul" ca sa stim cum sa ne logam :)))))) ce am fost si unde am ajuns :))))))))
     
    -Anunaky- și sasha_die_katze apreciază asta.
  8. Mary

    Mary User

    Descuie HyperIOANE portile sa ajungem la recompense ca e weekend si trebuie sa facem diametrion pentru nava aia noua supe buna
     
    Modificat ultima dată: 16 Dec 2023
  9. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    doar putina rabdare va rugam. :)))))) rabdare avem de 17 ani :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
     
  10. Adryanno

    Adryanno User

    Am terminat Delta, a ramas blocata acolo, am scos-o cu WARP afara.Chestia e ca nu-mi da poarta terminata, nu dispare de pe harta, nu pot face alta. Si asta cu tichet la suport, dureaza de 2 zile.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  11. lala_lala

    lala_lala User

    Eu am terminat epsilon , am ramas blocat in portal, recompensa de final neacordata,am incercat tot ce se poate si nimic eu sunt pe america globala1.Sa nu mai zic ca mai am o epsilon,:(
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  12. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    MERGEM DIN RAU IN MAI RAU!
     
    -Anunaky- și *Romeo89* apreciază asta.
  13. revin cu pertinenta intrebare.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  14. _basty13_

    _basty13_ User

    joc mort din nou
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. E de la ei.
    La mmo merge doar 3 si 4 daca intri in 2 ramai blocat . Daca ai nava in 4 incearca sa te conectezi . Pe viitor lasa cite o nava in mai multe harti . Cred ca si piratii merg , se intimla asa cind urmeaza sa bage ceva noutati , event etc.
     
    Modificat ultima dată: 30 Mar 2024
    -Anunaky- apreciază asta.
  16. [winnetou]

    [winnetou] User

    joc mort problema ii ca amus 2 saptamani tot asa o fost nimeni nu o dat recompensa pentru boostere si tot ce am pierdut oare daca ne unim si dam in tribunal toti pe darkorbit o sa faca ceva ca altfle nu o sa rezolvam nimic mai bine ne unim si rezolvam pe ei odata sa stie ca nu suntem prosti
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  17. Visatorule, intra in x-4 , x-3 si aduna oua
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  18. luci_halas

    luci_halas User

    Alooo iar nu merge joc,iar se duc bustere ,rabat, duplicator......unde este recompensa promisa pe ,perioada cand nu a mers ...in fiecare saptamana se intampla asta...ar trebui sa recompensati cu un an de premium si tot nu ar fi de ajuns la cati bani s-au bagat in joc si nu am reusit sa jucam....bataie de joc..
     
    -Anunaky-, Veneficus și LASER_1 apreciază asta.
  19. rattyionut

    rattyionut User

    ne dai tu bani ptr. un avocat?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  20. [winnetou]

    [winnetou] User

    CATI jucam fiecare pune si iese la bani de nimica ;))

    aduna oua daca vrei nuti da nimic pentru ce sa culeg sincer
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 30 Mar 2024
    -Anunaky- apreciază asta.