Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. CONFIRM, asa este !!

    Azi, intre orele 16:00-17:30 nu s-a putut intra din cauza unui blocaj total cu erori 502. 503. 504 (prin rotatie)
    Apoi, de pe la ora 19:30, a reinceput shmekeria cu blocajul hartii client: fereastra status conexiune ruleaza la infinit, harta nu vrea sa se incarce !!

    Ieri, intre orele 17:00-20:30 nu s-a putut intra din cauza unui blocaj total cu erori 502. 503. 504 (prin rotatie).
    Cu harta client nu mai stiu cum a fost deoarece ieri am renuntat sa mai joc.

    TOTI JUCATORII CINSTITI: nu mai bagati bani pentru cateva luni !!
    Daca aceste buguri sunt lasate sa se prelungeasca, prelungiti si voi acest tip de boicot !!

    Oare aceste bug-uri sunt ... intentionate?!?
    Remarcati va rog, ca momentul inceperii blocajului total cu erori 502, 503, 504 incepe la ore fixe !!.



    Spor la alte jocuri !!! ;) ;)
    Sasha
     
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  2. In sfarsit astazi 14.12.2023 in urma Sync-ului am reusit sa ma conectez. Multumesc BP si staff-ului roman pentru rezolvare (doua tikete suport + sesizarile de pe forum unde nu am primit nici un raspuns)
    P.S. Cea mai "aniversata" zi a DO nu pot sa zic decat, sa va fie rusine nu am putut beneficia de ce s-a oferit la implinirea celor 17 ani.
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. *Romeo89*

    *Romeo89* User

    EG7 - Nu pot intra in joc. Am sters la cache si m-am logat/relogat de ma doare capul Faceti ceva!
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Sant blocat in DELTA de 3 h
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. Sunt blocat in KAPPA de peste 5 ore .
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. Adryanno

    Adryanno User

    Ora 20.21...Gl.7 mort de aprox.4 ore. Am dat un refresh, si pauza totala. Data: 14.12.2023.
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    pe g3 nu mi-a mai dat recompensa din epsilon dar bine ca am putut iesi ! poarta e in continuare intru si ma blochez! luati-va tartarus plus prindeti 777 viteza daca luati modulul de la agatus dar au facut ei ceva sa nu fie chiar redutabil nu se poate baga modul de dmg daca bagi spc-MITCH01 DAR DACA AVETI SI MODULUL DE ALBASTRU CARE DA 10 ESCHIVARE SI CU 5 DIN SPC aveti si viteza si eschivare dar sunt daunele mai mici!
     
  8. oviovi70

    oviovi70 User

    Dau o bere daca imi spui cum ai iesit din epsilon. Eu incerc de o ora :(
     
  9. Mary

    Mary User

    eu am intrat in radiatii, mi-a dat reconectare si am dat logout si am schimbat nava in hangar
     
    »♠Jĕř¥ŧğ♠« și oviovi70 apreciază asta.
  10. Mary

    Mary User

    bagate in radiatii si o sa iti dea reconectare, dar tu dai logout si apoi schimbi nava din hangar
     
  11. De ce trebuie sa facem asemenea artificii pe un joc care merge "impecabil"?
     
    joda și Veneficus apreciază asta.
  12. EG7 Iar nu ma pot conecta la harti, se tot invarte la nesfarsit bara verde.
     
  13. Confirm! EG7 - MORT!
     
  14. *Romeo89*

    *Romeo89* User

    De la atata privit la bara verde cum se tot invarte, cand o venit nevasta acasa, mo intrebat ce am patit, am fost la ceva prezetare de moda, ca mi se invart ochi in cap mai ceva ca girofaru de la salvare!
     
    »♠Jĕř¥ŧğ♠« apreciază asta.
  15. Confirm si eu. Nu se incarca chiar si daca sterg cache-ul.

    Dar mai sunt de spus si urmatoarele.

    1 fenomenul sa intampla seara de seara intre orele, aprox, 17...22
    2. EG7 este de obicei afectat si de multe ori si alte servere. Exemple:
    - ieri au fost afectate mai multe. au venit plangeri de peste tot.
    - azi se pare ca numai EG7; am un cont prapadit de nejucat pe EG5, am incercat si .... surpriza: harta EG5 s-a incarcat.
     
  16. luci_halas

    luci_halas User

    Cum se face,ca dupa restartul de dimineata iar nu merge jocul....da reconect intruna iar cand se reconecteaza ingheata jocul....ne-au dat premium o luna ca sa ce ?..
     
  17. valentinme

    valentinme User

    sunt blocat in poarta epsilon ce pot face?
     
  18. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    de 2 zile sunt blocat in epsilon si aveam misiunea 56 din alea 100 cu epsilon prima si in ordine deci sunt blocat la misiuni!
     
    oviovi70 apreciază asta.
  19. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    dupa cum vad la o marti o sa rezolve problema ca la ei lunea nu creste iarba!
     
    oviovi70 apreciază asta.