Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ALIGATOR11

    ALIGATOR11 User

    Nici un admin? nici un raspuns ....nici o opinie ....clientul de joc nu merge.
     
  2. Nu se poate nici cu chrome nici cu firefox DO nu mai e demult joc de browser.
     
  3. Un admin sa ne spuna de ce nu mai functioneaza darkorbit 'poate sa schimbat ceva si noi nu stim.
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    :)
     
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Singura solutie pe care o mai aveti este sa stergeti DO-ul si sa-l reinstalati. Incercati si solutia asta
     
  6. Nu baieti,explicatia e simpla,tot timpul criticati si injurati BP si acest joc minunat,iar acum a-ti primit CARTONAS GALBEN,data viitoare ROSU.
    Asa am patit si eu....stau de 2 zile blocat pe mapa dar dna Daniela
    ma adora si de aceea a si uitat de cererea mea!!!!
    :p:p:p:p:p:p:p
    Dar cum in orice exista si o parte pozitiva,vreau sa va spun ca
    bunavointa echipei tehnice m-a fct sa iau hotararea de a NU MAI CHELTUII NICI UN BANUT DE ACUM INAINTE pe acest joc minunat!!!!!!.
    Era si timpul,dupa 13-14 ani de joc consecutiv!
    Multumesc Daniela!!!
     
    Modificat ultima dată: 11 Dec 2023
  7. Doar 2 zile ? eu intru cu pasi repezi in a 5 -a zi de cand nu pot intra in joc si nici o rezolvare din partea celor de la tehnic ,halal profesionisti.
     
  8. in sfarsit ...logare
    Dată
    Acţiune
    11.12.2023 - 17:52 Ai rezolvat cu succes misiunea "Zilnic Misiune (Permis de sezon)"!
    11.12.2023 - 17:52 Ai primit bonus-login-zilnic pentru 9 zile.
    09.12.2023 - 02:00 Câştigat la licitaţie: LGF
    09.12.2023 - 02:00 Câştigat la licitaţie: CPU AJP01
    08.12.2023 - 22:18 Ai utilizat codul de bonus.
     
  9. Si cat a tinut?
     
  10. Posibil sa ai dreptate . Nici la SUPPORT nu raspunde nimeni tipic romanesc .
     
  11. incercati asa,la mine a mers..
    Pasul 1: Deschideți promptul de comandă
    WinXP:
    Faceți clic pe „Start”, apoi faceți clic pe „Run” și tastați „cmd” (fără ghilimele) și apăsați enter.
    Vista, Windows 7, Windows 8 și Windows 10:
    Faceți clic pe „Start”, tastați „Comandă” (fără ghilimele) în câmpul de căutare.
    Faceți clic dreapta pe pictograma promptului de comandă și faceți clic pe „Run ca administrator”.
    Pasul 2: Introdu comanda de spălare
    Pasul de mai sus va deschide fereastra promptului de comandă. Ar trebui să tastați „ipconfig /flushdns” (fără ghilimele) și să apăsați enter.
    Acest lucru va șterge memoria cache dns de pe computer și data viitoare când încercați să accesați site-ul web, acesta va prelua informații noi.
     
  12. Rezolvarea e muuult mai simpla: NU MAI BAGATI BANI IN ACEST JOC !!!

    Opriti aceste eventuri stupide. Din cauza lor jocul se blocheaza. Azi 11 dec 2023 a fost TOTAL BLOCAT intre orele 17...20 cu mesaje de genul 502, 503, 504. La fel si ieri, la fel si alaltaieri.
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. COZMIN

    COZMIN User

    Bună seara,
    După aproximativ 4 ore de încercări, s-a conectat. Propun să sărbătorim odată la 3 zile " ZIUA LAGG-ORBIT ". EG1
    Seară faină !
     
    Veneficus, Giany, BROSCOIUL şi o altă persoană apreciază asta.
  14. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    e scump jocul stam la rand mai ceva ca pe timpul lui Ceausescu ! Roata se invarte si ajungem de unde am plecat! din gaura iesim in gaura intram!
     
    joda, Veneficus, Giany şi o altă persoană apreciază asta.
  15. BATELSTAR

    BATELSTAR User

    Veșnica lui pomenire !
     
    Veneficus și Giany apreciază asta.
  16. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    EG1 mort si el, timp de incarcare 1 bit pe ora,trebuie sa-i imping eu cu degetul pe cablu
     
    Modificat ultima dată: 12 Dec 2023
    Veneficus apreciază asta.
  17. Astia de la support ar merita batuti numai cu furca, sa le ramana semn pe spate ca tridentu' de la drac, cand intra in biserica sa-i bata popa numai cu clopotnita in cap, raspundea-mi-ar sa imi raspunda in groapa si cimitir la sesizari.
     
    Veneficus apreciază asta.
  18. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Nu suportul sau adminii sunt vinovati de problemele astea, conducerea do-ului si programatorii sunt vinovati, ceea ce le reprosez eu la suport si administratori este faptul ca administreaza asa un joc mizerabil, mie personal mi-ar fi fost rusine sa administrez asa un joc !
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    EG1,jocul merge brutal de greu, au intrat bionicii cu programele de batalie :))
     
    Veneficus și sasha_die_katze apreciază asta.
  20. Xmen99

    Xmen99 User

    AMINNNN
     
    Veneficus și sasha_die_katze apreciază asta.