Suport Nu pot intra in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de LICALILI, 21 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Giany

    Giany User

    pe vremuri EG1 era un server cu problema, acum este EG5!
     
  2. luci_halas

    luci_halas User

    Aloooo iar nu merge joc....
     
    BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    nici la ora asta nu merge
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. _basty13_

    _basty13_ User

    bataie de joc din 3 1 nu mai poti sa faci nimic numai sa stai
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. joda

    joda User

    pe care servere jucati ?
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    EG1 probleme de conectare, a aparut spaceball si userii care nu au cumparat la, mega, nu mai au voie sa joace :) frumos :)))
    nu cumperi la mega sau nu cumperi bot atunci esti dat dracului :))) mentalitate comunista :))))
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. Nu stiu daca intradevar tu n-ai probleme sau vrei sa fii sarcastic, dar noi astia de pe EG1 ne-am plictisit sa tot auzim fel si fel de scuze care mai de care mai ridicole sau infantile, ca nu am cum sa le spun altfel, si am renuntat sa mai postam cand nu se poate juca, pur si simplu am renuntat. In alta ordine de idei mi se pare putin suspect faptul ca pana acum vreo luna sau doua, erai primul care posta fel si fel de plangeri si acum tu nu ai niciodata probleme cu jocul ...
     
    Veneficus apreciază asta.
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Daca asta ai inteles tu din postarile mele ca eu nu am probleme cu conectarea....... atunci ai inteles gresit !
    Ex. astazi nu am avut nici o problema de conectare pana cand a aparut spaceball. La aparitia spaceball, am fost deconectat si asta pe EG1
    Hai la Multi ani si citeste mai atent :)
     
    Veneficus apreciază asta.
  9. Cu siguranta pe zi ce trece v-a fi si mai rau Luci
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. Pai cat sa mai poti si tu :) Fugi colo stai ,fugi colo stai :) ( este o gluma daca intelegi )
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. luci_halas

    luci_halas User

    Ati dat un cod bonus si cu ala aveti impresia ca recompensati timpul si bani pierduti ...pe periaoda cat nu a mers jocul....
    Iar nu merge ... a mers mult
     
    ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    De atatia ani de cand al jucam........A obosit si el :))
     
  13. Luci ne racim gura de pomana . Niciodata nu o sa recompenseze BP sa-ti poti recupera investitia pierduta . Partea proasta este ca reprezentantii nostri sunt incapabili de a da un raspuns pentru aceste intreruperi,probabil sunt ocupati cu verificarea numelor cu puncte care le cade greu la lingurica probabil au ei conturi cu nume asemanatoare si se confunda .
     
  14. _basty13_

    _basty13_ User

    jocul a murit pe globala 5
     
  15. multumim de cod bonus!! dar nu merge jocul, nu te poti conecta!! :)) :)) eg 3
     
  16. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Problema este cunoscuta deja de echipa tehnica. Speram ca in scurt timpul jocul sa isi revina, doar putina rabdare va rugam.
     
  17. _basty13_

    _basty13_ User

    cum ca daniela de la suport a zis ca ii de la mine problema
     
  18. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Nu cred ca legat de problema de acuma seara ti-a zis asa ceva :)
     
  19. EG7 VRU. Apesi pe butonul START in joc si se tot invarte la nesfarsit, nu se logheaza la harti. Pe alt cont, tot EG 7 dar EIC, am reusit sa intru. Am sters cache de nenumarate ori, la fel login, logout. Ciudat!
     
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    din nou nu merge jocul