nu pot echipa nava

Discuție în 'Probleme generale' creată de **Just4fun**, 13 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. buna ziua... am incercat sa schimb ceva pe pet,, dar nu pot ...
    intru in hangar... gestioneaza.... imi apare prima imagine cu itemurile ce le am pe nava si atat. Nu pot sa vad dronele, sau sa schimb ceva pe ele. nu pot sa vad petu , sau sa schimb ceva pe el.
    Nici butonul de "inapoi " nu merge.
    A mai patit cineva asa ceva????
     
  2. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Curata memoria chache .
    Pe mozilla merge fara curatare sau instaleaza ccleaner sa cureti cu el la toate browsele odata daca ai mai multe pe clc .
     
  3. faceti ceva cu hangaru ,nu se poate schimba nimic in hangar pe orice browser intru
     
  4. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Domnul hercules , nu stiu ce pc aveti si de cind nu ati mai schimbat ceva prin hangar dar sau facut ceva modificari .
    Sa puteti muta elemente stinga -dreapta si invers dupa ce goliti memoria chache prin ce metoda doriti trebuie doar sa apasati tasta shift si clc stanga maus pe ce element doriti .
    Bafta la schimbari .
     
  5. cred ca am pc destul de performant iar cu schimbarile in hangar cred ca ma pricep in 11 ani de dark, domnule bibicu,
     
    b.avatar2020 apreciază asta.
  6. am curatat memoria chache.. si degeaba.... tot nu merge. pe mozila ma lasa sa schimb chesti prin hangar dar cand deschid pagina de joc merge ca....... mai bine nu :((.
    cred ca mai bine nu mai fac nimic si il las balta, ca si asa a devenit joc pentru/ de motenei numa.
     
  7. Buna ziua cred ca este de la joc ... de aseara incerc sa fac ceva modificari la nava si nimic!!
    Salutari hercules.....un vechi jucator am reinceput odata cu pandemia
     
  8. Schimba doar pe mozilla si joaca pe ce iti merge mai bine .
     
  9. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Cred ca te simti cam ofensat , daca ai atita vechime si te pricepi de ce mai intrebi .
    Ai si calculator , banuiesc " ultimul ragnet " problema e la tine .
     
  10. Domn' Bibice, te jucai in nisip pe cand familia Hercules facea legea in EG5! Asa ca mai subtire te rog,......
     
  11. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu stiu care e mai mare de ani sau care se joaca mai de demult pe jocul asta.
    La 11 ani ai lui probabil primul cont la avut pe eg1 sau 2 , 5 nu are atita vechime .
    Nu asta era problema am vrut sa-l ajut cu un raspuns .
    Vad ca te bagi , da-i tu o rezolvare eu am putina treaba cu nisipul .
     
  12. mai bibicule ia uite la postarea mea ,te -am intrebat pe tine ceva? sau ai ochelari de cal sau iti place sa te dai important, eu am postat la general. pentru vad ca multi se plang de acelasi lucru, si ptr curiozitatea ta de 11 ani joc pe eg 5 nicaieri altundeva, multumesc , joaca frumoasa.n nisip mai departe. apropo daca ai nevoie de o galetusa si lopatica te pot ajuta
     
    Modificat ultima dată: 15 Iun 2020
  13. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu mersi pastreazale pentru stranepotii tai si spor la treaba cu hangarul ala .