NU MA POT LOGA PAGINA 2

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de FRUMUSICA, 28 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Au facut mentenanta la niste servere si la ceilalti jucatori nu merge pagina de start . Alo B.A. Pianoman, Alteea , Andrei, Daniela etc. ce se intampla? Da-ti un raspuns ca nu va costa nimic !
     
    ANTRAXpztv_MCPK și FRUMUSICA apreciază asta.
  2. monika73

    monika73 User

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    Serverele de joc Europa Globală 5 (727), Spania 1 (89) și US 1 (145) vor avea parte de lucrări de mentenanță după cum urmează:
    • Marți, 1 iunie, orele 9:00am - 11:30am UTC (11:00am - 13:30 CEST)
    Vă rugăm să aveți în vedere această informație în planificarea activităților voastre de joc.

    Salutări din partea,
    Echipei voastre Darkorbit

    Nu cunoasteti ceasul ??? Sau nu ati terminat reparatia la BOOT-URI?:D:D:D
     
    ANTRAXpztv_MCPK și FRUMUSICA apreciază asta.
  3. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    este insuportabil faptul ca trimit de o saptamana tichete si ei spun ca au rezolvat problema. tipic Romanesc au neamuri in parlament si fac ca ei. si spun asta pentru ca numai la Romani se intampla problemele cele mai mari din joc . Nu ne suporta nemtii ori dorm ai nostri!
     
    Veneficus, Jøķє® și monika73 apreciază asta.
  4. Jøķє®

    Jøķє® User

    nu ma pot loga!!!!!!
    EG
    ID 161692609
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  5. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    daca de o saptamana pagina 2 se incarca toata si nu ma puteam loga acum se incarca doar un sfert. nu stiu la straini cum de le merge bine si la booturi . oare sa fie treaba ca moderatorii Romani nu-si fac treaba? spuneti-va si voi parerea? in decurs de o saptamana m-am logat ieri nu stiu ce a invartit Daniela dar a mers . cred ca e satula si ea de atatea tichete. Dar sa vezi dupa mentenanta de azi au revenit problemele si ei imi trimit raspuns la tichet ca s-au rezolvat problemele.
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. Taci ca vorbesti pa "nas " ...chiar esti paranormal !
     
    ANTRAXpztv_MCPK și bibicU[HQ] apreciază asta.
  7. styv86

    styv86 User

    Tot nu se încarcă pagina de joc ! Am golit memoria din setări și degeaba :mad:
     
  8. LASER_1

    LASER_1 User

    Si uite asa sa rezolvat si problema copiilor de 1 iunie )) ( a se intelege ca sunt un pic mai mult sarcastic )).Mai trebuie sa iesim si pe la plimbare asta daca nu ploua . Ca oricum raspunsuri de la admini nu o sa primim in afara de ban pe chat ( a se intelege asta cand te poti juca )
     
    ANTRAXpztv_MCPK și monika73 apreciază asta.
  9. monika73

    monika73 User

    Si uite asa afli cine foloseste boot :D:D:D Mai copile nu te mai stresa degeaba esti prea mic pentru lumea asta mare...Stiu puiule ca adevarul doare :D:D:D
     
    ANTRAXpztv_MCPK apreciază asta.
  10. Sall ALL
    Va informez ca asa-zisa întretinere a serverelor produce arhicunoscutul mesaj:

    503 Service Temporarily Unavailable

    Asta, in loc de fereastra de loggin, chiar daca am sters cache-ul de mai multe ori.
    Deja vu !!! :p