NU MA POT LOGA PAGINA 2

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de FRUMUSICA, 28 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    de 3 zile nu ma pot loga pe pagina 2 se icarca dar nu da start si devine insuportabil !
     
    •MĄИ•łИ•ЯΞĐ• apreciază asta.
  2. casi2000

    casi2000 User

    Nici acuma nu merge sa intri pe joc, vai de voi, aste e o problema la cei ce nu au bot sau?
     
    [ARΣS] și •MĄИ•łИ•ЯΞĐ• apreciază asta.
  3. [ARΣS]

    [ARΣS] User

    la cei care nu au bot e problema probabil
     
  4. [ARΣS],daca esti,veteranul,care a jucat si pe eg2 ne cunoastem,man

    da ai dreptate,cei cu bot,redbull,.biciclistii,au probleme cu conectarea,asta din ceeace am constatat si eu,pe client joc
    pe eg2 pierdut cont cauza mea...cum ne conectam ,cu prietenii,prin skipe,team...w,si celelalte
    grija mare cum intrati in legatura cu asa zisi,,prieteni,,
     
    [ARΣS] apreciază asta.
  5. Se mai poate juca jocul asta, sau il dam dracului de joc si ne cautam altul ca deja a devenit insuportabil de 3 zile nu pot intra pe a 2 pagina ,nu mi se deschide.
     
    FluPlague_MCPK și [ARΣS] apreciază asta.
  6. [ARΣS]

    [ARΣS] User

    free fire de la garena recomand nu lag nu nimic se comporta ft bine merita ancercat
     
  7. lasati 1 post daca va place
     
  8. Da, pagina cu harta client nu se incarca !!

    Ne mutam spre alte jocuri :p
     
  9. A reinceput sa functioneze dar foarte greu.
    Nu cumva este din cauza codului CAPTCHA ??


    GE6, [​IMG]80692220, FluPLague_MCPK
     
  10. Dacä nici acuma nu s-a rezolvat, înseamnä cä trebuie sa facem asa cum a zis [ARΣS]
    Vezi postarile precedente.

    Adicä, mai sunt si alte jocuri, nu numai pârciul ästa ...
    Cred ca un boicot generalizat le-ar prinde foarte bine celor de la BP si echipei (de incapabili) tehnice.

    Dar trebuie sä recunosc cä, de bine de räu (mai degrabä de räu) pot intra pe joc si chiar si pe harta client - dar dureaza f f muult, si, oricum nu mai am nici o pretentie. Promit cä nu mai postez nimica-nimicutza, va fi un alt fel de SILENZIO STAMPA :D:D

    Adicä o sä vä ignor domnilor, dau transporturi si asta va fi tot !. Adio joc darkorbit !!.

    GE6, [​IMG]80692220, FluPLague_MCPK
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

     
  12. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    joc jocul asta din 2013 am 16 mii de ore jucate fara boot dar asa batjocura nu am vazut! ma rog de 5 zile sa-mi dea drumul la joc le-am trimis vreo 5 tichete dar de raspuns nu mi-a dat nimeni nici un raspuns. Dar cand am avut de reprosat unele probleme lor le-a venit mai usor sa ma baneze o saptamana. am ajuns la un moment dat pe G1 in top 20 acum vad ca pic in jos ziua si locul sunt pe 41 acum . RUSINE DARK ORBIT! La mine s-a umplut paharul si a inceput sa dea pe din afara cred ca o sa-i injur pana ma baneaza de tot cel putin stiu una si buna scap de jocul asta care mi-a mancat 8 ani jumate si unde am bagat peste o mie de euro! ASTEPT SI PAREREA ALTORA DESPRE CE SE INTAMPLA CU JOCUL ACESTA! ASTEPT PARERI PS.
     
  13. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    baga programe, totul se rezolva :)))))
     
    Veneficus și Cat_SPIRII apreciază asta.
  14. se pare ca nui intereseaza pe nimeni daca te poti loga sau nu pe joc acei admini care se ocupau la inceput de joc au disparut jucatori corecti sant la voia soartei la putere sant booti si programele
     
  15. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    GE6 [​IMG]163228348 Cat_Ballou

    Totusi, ceva-ceva au rezolvat: s-a introdus faimosu' ecran "robotii nostri lucreaza la repararea ... ne cerem scuze ..." ... bla bla bla !!

    Clar ca pentru BP este cea mai buna metoda ascunsa de a-si lua inapoi ce ne-au dat de curand, adica 2 sapt de premium si de rabat. Cred ca si-au dat seama de "greseala" lor si vor sa si-o corecteze prim metode la "gri" ;) ;)

    GE6 [​IMG]163228348 Cat_Ballou
     
    WIΖΛΓΔ, Veneficus și FRUMUSICA apreciază asta.
  16. LASER_1

    LASER_1 User

    Pai de ce am putea juca si noi linistiti ? Doar sa dat cod bonus ptr premium _))) asa ca nu va mai vaitati atat/ ei muncesc sa functioneze serverele fff bine pentru donatorii lor de buti nu ptr jucatorii corecti . )) .Si chiar asa chiar vreti sa jucam timp de 2 saptamani pe premium gratis ? ))
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. monika73

    monika73 User

    Iar nu merege sa intri in joc . Nu se incarca pagina a doua:mad::mad::mad:
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  18. monika73

    monika73 User

    Culmea este ca nu au anuntat nimic dar vine iar cu scuza acea penibila (NE CEREM SCUZE .....BLA BLA BLA)
    Adevarul ca ne ajuta mult scuzele lor....
     
  19. nu merge pagina 2 cu start
     
  20. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    eu nu pot sa ma loghez de o saptamana ieri a rezolvat ceva Daniela azi am primit ca au rezolvat problema . problemele cu logarea a reaparut din nou ! Este cu atat mai insuportabil cu atat mai mult cu cat eu am cazut in clasament vreo cateva locuri bune. am ajuns pe locul 41 in top pe G1 si spun ca e insuportabil ca aia care au buturi le merge fara probleme .RUSINE DARK ORBIT! Un joc de rahat in care am bagat peste o mie de euro in 8 ani jumate. Cand mi-am spus parerea ca sa-mi inchida gura am fost banat o saptamana .RUSINE DARK ORBIT!
     
    Veneficus, ANTRAXpztv_MCPK și monika73 apreciază asta.