Suport Nu ma pot conecta la cont

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de staniel, 6 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. staniel

    staniel User

    Am deschis contul asta in speranța ca imi va spune cineva cum sa recuperez contul meu pe care il am din 2015. deschid clientul si introduc numele de utilizator si parola dar nu se deschide contul ba mai mult apare mesajul : Nu a fost identificat nici un cont cu acest format nume utilizator/parola. Cum este posibil când am jucat cu câteva ore in urma , am închis pcul si când l-am deschis iară, surpriza , a apărut mesajul. Adaug niște print screenuri sa va convingeți.
    Nu știu ID-ul ca nu m-am gândit vreodată ca se poate întâmpla așa ceva, știu ca joc pe serverul Europa Globala 5. Numele de utilizator este "bkackloser"
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    am patit la fel si eu si m-aam lasat pagubas ca astia de la bp nu au facut nimic asa ca nu te astepta la nimic din partea lor
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă înainte de unirea serverelor ai jucat pe EG 4 încearcă să lipești numelui tău indicativul ăsta: int10_ s-ar putea să meargă.
     
    Tibles și Veneficus apreciază asta.
  4. StorMv5

    StorMv5 User

    tu gandesti inainte sa vorbesti? daca ai mai fi intrat si pe joc nu doar pe forum stiai ca numele de logare nu se mai poate schimba cu 2 ani inainte de unire.

    p.s: europa globala 5 este int11
     
  5. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    P.S.EG 5 sa unit cu EG4 .
    Nik din 5 a ramas la fel iar cei din 4 care au fost mutati in 5 li sa adaugat un int 10_

    DonVioJr a spus:
    pe data de 7 am facut print screen la tot ce trebuie dar de atunci eu am mai facut cate ceva pe cont....este posibil sa pierd tot de la acea data ?​
    Există un ANUNŢ în care se precizează că s-a făcut "back-up" la nivelul zilei de 07.03.2018.

    Doar în caz că ceva nu va funcţiona aşa cum trebuie, înseamnă că se vor putea restaura conturile de joc la nivelul datei de 07.03.2018. Ca atare, progresul ulterior datei de 7 va fi pierdut.​
    ©ØrrØsivΞ, 13 Mar 2018 Raportează
    #114 Îmi place Răspuns
    Poate te ajuta raspunsul https://board-ro.darkorbit.com/thre...re-de-joc-unica-tema-de-discutii.98165/page-7
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    probabil că de la furtună ți se trage deranjamentul țiglelor iar obrăznicia nu-ți va suplini defel necesitatea de a înțelege ceea ce scriu alții.
     
    Tibles, BROSCOIUL, bibicU[HQ] și alți 3 apreciază asta.