Bug Nu ma mai pot conecta pe SK2

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de BillyTheKid, 26 Ian 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Aveam un cont pe scandinavia si s-a dus de rapa dupa ce s-a unit cu alt server si nu m-am mai putut conecta de pe bigpoint.com

    Intrebarea e, cum ma mai conectez la el? Am incercat dupa darkorbit.com, clasic dar n-a mers chiar daca-mi pun parola si numele corect(apropo nu l-am schimbat vreodata).

    Dar treaba este urmatoarea, am mai avut un cont cu acelasi nume facut in 2008 si are coincidenta de nume cu asta facut de mine pe bigpoint.com pentr-a accesa serverul de scandinavia 2.

    Daca se poate, e posibila logarea din nou la el? Fiindca muncisem mult la contul de pe bigpoint, dar din pacate are coincidenta de nume cu unul facut de mine acum 10 ani. Daca puteti, sa mi-l dati si pe-ala-napoi deoarece aveam lvl 17 si niste designuri la goliath(doar daca se poate, dar eu il vreau in principal pe asta cu care ma conectam inainte de pe bp.com)

    P.S:
    Nu ma mai pot conecta de pe bigpoint.com fiindca au anulat logarea normala si si-au schimbat total site-ul.
     
    Modificat ultima dată: 27 Ian 2019
  2. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Pentru conturile create în portalul BP trebuie să folosești pe site (www.darkorbit.com) funcția ''Ai uitat parola?'' și să-ți schimbi parola, apoi te vei putea conecta cu noile date. Datele de logare pe care le utilizezi în prezent erau valabile doar pentru logarea în portal.
     
  3. Hai ca a mers, nu intelegeam care era faza cu aia.

    Mersi.