Noul Forum.

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de 文ж`Я~Λ~Đ~Ų`ж文, 6 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. 3dWARd

    3dWARd User

    Cand dau pe postari noi, imi arata din toate forumuriile, nu doar din cel romanesc.. sper ca se ia in considerare si aceasta
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Momentan se pot vedea si celelalte forumuri , am fost informati ca softul de forum este inca in perioada de update si configurare. Pe masura ce se vor adauga toate patchurile, forumul implicit va fi cel de limba romana.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Dec 2013
  3. Este adevarat ca subiectele sunt mai greu de gasit, dar aspectul e mult mai bun :D
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    pe forum nu se poate intra decît de pe contul de joc !!??
    nu-mi place. vreau să accesez forumul fără a deschide pagina principală !

    schimbaţi culoarea casetei în care apare numele celui citat sau schimbaţi culoarea cu care apare scris numele celui citat. nu se poate folosi aceeaşi culoare pentru că nu se distinge numele.
     
    Modificat ultima dată: 6 Dec 2013
  5. Q7GOLIATH

    Q7GOLIATH User

    Pare destul de ok noul forum..
     
  6. Vladut

    Vladut User

    Sa stii ca este...astept sa apara si rubrica "postari noi" si totul o sa fie mai mult decat ok :)
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Colegul meu a mai raspuns odata \\AICI//.
     
  8. 3dWARd

    3dWARd User

    eu intru aici
    Postări noi | Darkorbit

    nu din contul de joc, doar ca acum iti arata postariile de pe toate forumuriile, in curand se zice ca vor fi doare ale noastre
     
  9. Drakaar

    Drakaar User

    Dar dar cel dinainte se referea la faptul ca el (si eu) dorim ca atunci cand dam click pe butonul Postari Noi sa vedem doar postarile noi din forumul curent.
    In momentul de fata daca incerci acest lucru vezi postarile noi de pe toate forumurile si subforumurile existente.
     
  10. Cehn

    Cehn User

    Preview-ul unei teme este dificil de citit datorita contrastului impropriu.

    E ceva de genul: "O problema minora dar care poate fi ușor rezolvata "

    Alegerea unei culori adecvate/rezonabile nu ar trebui sa fie o mare problema, in conditiile in care multe teme nu sunt de mare interes.
     
  11. Am încercat să reproduc cele susţinute de tine dar nu se confirmă. Fie s-a rezolvat, fie nu a existat, important este că, în prezent, previzualizarea se face în mod corespunzător.
     
  12. SΞRAPH

    SΞRAPH User

    Parca avea optiunea de Like (Îmi place)forumul asta nou, la voi mai merge?

    PS: Vad ca doar pe unele sectiuni e valabila...
     
  13. Miruna

    Miruna User

    Dupa ce ai intrat pe forum te poti deloga de pe pagina de joc, ramanand sa `navighezi` fara probleme, asa cum fac eu acum.

    SUNT SUCCESE CARE TE INJOSESC SI INFRANGERI CARE TE INALTA.
     
  14. paria

    paria User

    doamna miruna, apreciez sîrguinţa dumneavoastră demnă de o elevă cuminte şi premiantă, sîrguinţă cu care săriţi în ajutorul tuturor pentru a le face ziua mai bună şi mai fericită dar atenţie, ceea ce spuneţi trebuie să fie şi corect nu doar spus. nu vă pot urma sfatul deoarece dacă vreau pe forum, vreau fără să ţin o fereastră de browser ocupată cu o pagină principală de do iar dacă mă deconectez de pe acea pagină, după o vreme voi fi deconectat şi de pe forum aşa că voi fi nevoit să mă conectez din nou pentru a scrie ceva cuiva. forumul trebuie (aşa cum au toate forumurile care se respectă şi care ne respectă), să aibă o opţiune de logare care să nu depindă de crearea sau existenţa unei pagini de joc deschise. opţiunea aceasta există doar că ea trebuie să fie activată !
     
    Cehn apreciază asta.
  15. 3dWARd

    3dWARd User

    pe "postari noi" inca imi afiseaza forumuriile din celelalte nationalitati
     
    .Ξ¨C¨Š¨†¨Д¨Š¨Ÿ. și Cehn apreciază asta.