Noul Forum.

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de 文ж`Я~Λ~Đ~Ų`ж文, 6 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cred cai cam mult de invatat pentru eii si greu de gasit subiectele cum era forumul in trecut sau in prezent.
     
  2. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Asa cum s-a precizat pana acum, forumul este la inceput, mare parte din temele importante au fost mutate, urmeaza sa se implementeze diverse update-uri/patch-uri pentru acesta. Deci aveti intelegere....

    Cat despre invatat cum se lucreaza cu functiile acestui nou forum, pot sa spun ca nici functiile celui vechi nu le cunosteati si nu le utilizati, asa ca...
     
  3. Este ok noul forum, ba chiar il gasesc mult mai atractiv decat era celalalt. Poti sa dai Like, Dislike, dupa bunul tau plac.:)
     
  4. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Numai ca, aceasta tema nu reprezinta o 'problema tehnica'!

    Topic mutat in sectiunea corespunzatoare.
     
    †»ĎΛĎĎΫ«† apreciază asta.
  5. Este mult mai ok si pt faptul ca poti da like anumitor posturi, dar si pt ca nu mai trebuie sa schimbi limba pt a accesa forumul englez, spre exemplu. Este mult mai simplu cum este acum. Ati facut o treaba buna!
     
    Modificat ultima dată: 6 Dec 2013
    †»ĎΛĎĎΫ«† și N!NO_AG5 apreciază asta.
  6. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Dupa cum am precizat anterior, este doar inceputul, si mai urmeaza cateva update-uri. Dupa acestea, forumurile altor limbi nu vor mai fi disponibile asa cum sunt acum.
     
  7. Cehn

    Cehn User

    La cel vechi dadeam clik pe "Postari Noi" si eram la curent cu toate.

    La acesta ce trebuie sa fac?

    Primesc toate postarile noi de pe toate forumurile. Iar bulgara chiar nu vreau sa invat.
    Niste filtre ar fi ok.
     
    Veneficus și P†erodΔc†γluSS apreciază asta.
  8. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    si de asemenea, nici postarile facute in acestea....
     
  9. In momentul in care alegi forumul romanesc, de fiecare data cand vei intra pe forum te va baga automat pe ultimul forum selectat, din cate am observat. Asa ca nu ai cum sa vezi ultimele posturi de pe alte forumuri de care nu esti interesat, decat daca accesezi din nou tab-ul Forumumuri din partea de sus.
     
    Modificat ultima dată: 6 Dec 2013
  10. paria

    paria User

    sper ca aceste upgrdări să nu ne văduvească de anumite funcţii existente pe acest nou forum şi care, deja au primit aprecieri din partea utilizatorilor.
     
  11. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Ideile preconcepute urcate la rang de arta dauneaza!;)

    Ai raspunsul la interventia ta in art.10.1 din CCG!
     
  12. torteto

    torteto User

    Am si eu o idee .... SALUT Avatar ,amsi eu o propunere foarte frumoasa si cred ca o sa incante multi playeri cum ar fi daca fiecare jucator sa primeasca prin e-mail un cod bonus si la fiecare cod bonus sa primeasca o recompensa de ex. : 1000 LCB-10 1 LF-2 1 LF-4 etc
     
  13. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest


    Vezi ca ai o sectiune speciala pentru idei, si cateva reguli aferente!!!
     
  14. torteto

    torteto User

    nu stiu cum sa daschid subiectul :D
     
  15. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    E asa de greeeeeu... mai ales pentru cei care nu citesc ce le apare pe display....


    [​IMG]
     
    N!NO_AG5 apreciază asta.
  16. N!NO_AG5

    N!NO_AG5 User

    Este chiar bine ca putem accesa si forumuri in alte limbi. De ce sa schimbati ceva bun?!
     
  17. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Daca se va schimba ceva, indiferent ce, nu va fi pentru ca asa dorim, ci pur si simplu pentru ca deja a fost planificata modificarea pentru a corespunde anumitor reguli existente...
     
  18. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    torteto... un print se poate??
     
  19. N!NO_AG5

    N!NO_AG5 User

    Inteleg...
     
  20. paria

    paria User

    da, aveţi dreptate dacă vă referiţi la ideile interlocutorilor ! :cool:
    sunt convins că sintagma "Utilizatorul nu are niciun drept" este cea care va atras pe dumneavoastră ! ;)
     
    N!NO_AG5, GaBy și P†erodΔc†γluSS apreciază asta.