Feedback Noul conţinut Black Light Etern

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Ícaro_, 5 Noi 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. babanebuna

    babanebuna User

    Normal ca stie, doar si el a facut magarii:)))

    Este clara intentia lor de a mai lungi ceva in jocul asta... Este din start gandit ca ei nu se mai bazeaza sa aduca jucatori noi pe acest joc si doar sa-i mentina pe cei existenti.Doar ca ce au facut este cam urat, este extrem de greu de facut, doar cei care folosesc bug-uri o sa fie din nou UFE.
    "Pianistul" de ce sa fie corupt? ce dovezi ai? Sau doar arunci vorbe fara sens ca atat stii.
     
  2. ST0PB0T

    ST0PB0T User


    Babanebuna,

    Iar te mananca in *** ? Si dupa ce o patesti, tot tu te plangi si te dai cu capul de pereti ca toata lumea are ceva cu tine. In schimd nu am vazut pe nimeni sa-ti de*a dreptate. Si nu te baza ca-i mai fraudezi emotional pe admini/moderatori, ca data trecuta.

    Stai mai bine pe ***** tau pana tie bine .[/QUOTE]
     
  3. babanebuna

    babanebuna User

    [/QUOTE]

    Nimeni nu-mi da dreptate pentru ca nu le convine acest adevar crunt!!! Doar sa jigniti, sa aruncati cu noroi in cei ce nu au o opinie cu a voastra.Ca nimeni nu face nimic in acest joc...ASTA e jocul fratilor il acceptati asa sau nu.Dar doar sa ziceti ca sunt corupti cei din echipa de suport mi se pare aberant. Ce probe aveti?!?

    Este un forum unde fiecare isi da cu parerea sau isi exprima cunostintele despre acest joc.
    Cu ce sa ii fraudez emotional? Nu am cu ce, dar unde vad ca sunt atacati fara a avea o proba, eu in acest moment astept probele de la colega noastra de forum contra lui Pianoman pentru "coruptie".

    Chiar sunt curios daca se ia o masura pentru aceste afirmatii nefondate.

    Acesti oameni nu sunt obligati sa inghita afirmatiile voastre doar asa ca le aruncati pe piata.

    Eu cer STOPUTILIZATORILOR ca voi pe acest forum ce arunca cu noroi si doar duc acest joc intr-o gaura neagra!!!​
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    măi ”avocatule” ești atît de inteligent că bubuielile tale se aud pe tot mapamondul
    ce posibilități îți imaginezi tu că poate avea un admin sau moderator de forum să influențeze jocul în felul în care faci tu acuzațiile pe aici ?!
    de ce nu-l inoportunezi tu pe suport? poate are bunăvoința să te lămurească ca să nu-ți mai vedem frustrările penibile pe aici !

    ps:
    eu in acest moment astept probele de la colega noastra de forum contra lui Pianoman pentru "coruptie".

    Chiar sunt curios daca se ia o masura pentru aceste afirmatii nefondate.

    Acesti oameni nu sunt obligati sa inghita afirmatiile voastre doar asa ca le aruncati pe piata.

    Eu cer STOPUTILIZATORILOR ca voi pe acest forum ce arunca cu noroi si doar duc acest joc intr-o gaura neagra!!!​
    [/QUOTE]
    vor veni aceste dovezi odată cu dovezile tale despre elucrubațiile așternute pe forum despre noi
     
    Modificat ultima dată: 6 Noi 2020
  5. babanebuna

    babanebuna User



    Cand erai tu la conducere puteai sa faci ceva ptr jocul asta, dar ai folosit aceasta functie doar pentru tine si pentru binele jucatorilor de pe langa tine.

    Repet: ai oferit beneficii lor si tie pentru a creste in acest joc. In tine ar trebui aruncat tot acest noroi ce-l ofera utilizatorii acestui forum.

    Ceilalti jucatori de rand cum puteau beneficia de aceste beneficii?!? Asa au aparut aceste programele!!!Din revolta jucatorilor asupra nenorocilor facute de voi pentru a domina acest joc.

    PS la PS WIZARD:
    1. Ai obligat jucatorii din clanul tau sa mute pe mail-ul tau conturile. Iar lumea cand trimitea la suport sau ii cerea ajutorul lui LASERSMART(acesta era numele tau de mod) se raspundea ca se incearca rezolvarea acestei probleme sau se va verifica! Iar cum tu faceai aceste chestii si la tine veneau jucatorii sa se planga si tu ar fi trebuit sa rezolvi aceste probleme?!?Nu stiu cum se numeste acest lucru.

    2.Beneficii oferite de voi catre jucatori:
    PE EG4 exista jucatorul SPRINTERCURIER ce intr-o foarte scurta perioada de timp a devenit jucator de top. Cum i se ofereau porti, premium si tot ce era nevoie pentru a urca in clasament.
    E adevarat platea si el o mica contributie saptamanala ca sa nu bata la ochi.
    Cand un jucator pierdea o poarta doar se trimiteau niste mesaje pe teamspeak si jucatorii din clan primeau poarta fara a trimite mail la echipa de suport.

    Acum astept dovezile voastre asupra lui pianoman
     
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu ai nici cea mai vagă idee despre ce înseamnă ”a fi la conducere” ! cruciada ta împotriva noastră este jalnică! nici măcar pianoman, care este suportul nostrun nu poate să ”facă ceva pentru jocul ăsta” singurele decizii care ar putea să schimbe jocul se iau la un nivel căruia mintea ta inertă nu-i poate concepe nici măcar existența !
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. Eu spun sa nu mai cautam vinovati fara vina si sa privim clar ce este acum . Sunt jucator dinainte de a exista globalele 5 6 7 deci am pierdut ceva timp pe aici iar in acest moment jocul are 3 clase :-cei care pot da cu cardu - cei care au nave destepte ce lucreaza singure si cei care se chinuie sa supravietuiasca din putinul dat de joc si care se plang tot timpu pe aici. Mie personal categoria a doua mi se pare cea mai inteligenta doar cine risca poate sa invinga . Pentru ei noile chestii din joc sunt numai bune sa nai scape de uridiu care se strange prea mult pe conturile lor. eu spun sa vedeti mai bine in ce directie merge jocu si sa nu va mai plangeti atit ca oricum nu va baga nimeni in seama cel putin nu dezoltatori.In viata cei ce au facut averi au stiut sa vada mersul economic in viitor voi vedeti in viitorul jocului si poate nu o sa mai aveti ce discuta atat
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    elucubrații de copil frustrat, lipsit de bun simț și debordînd de manifestări vindicative.
    dacă pe acolo pe unde sălășuiești nu te mai bagă nimeni în seamă spațiul forumului nu este chiar cel mai potrivit pentru tine. aici nu are nimeni față de tine nici o obligație așa că în cel mai fericit caz poți fi doar urat de toate părțile și fără măcar a ști ceva despre ceea ce-ți doresc cei care sunt obligați să-ți citească aberațiile.


    ps: roagă pe cineva din echipă(sau chiar pe pianoman) să confirme posibilitatea celor spuse de tine sau să infirme ceea ce am spus eu ! nici nu am nevoie să știu răspunsul lor, mi-e suficient că-l știi tu !
     
    Modificat ultima dată: 6 Noi 2020
    Veneficus apreciază asta.
  9. Si revenind la subiect... singurul aspect pozitiv sunt obiectivele din care mai picura ceva munitie, ABR, etc.
    Ca si profitabilitate, eventul e de departe o varianta subnutrita a "Portalului Vesnic", scopul este sa consumam munitia/upgrade-ul de seprom/promerium de pe lasere in speranta ca balanta negativa de munitie/resurse din joc pe care o detin b@tii se va epuiza.

    Acum ca stim cui ii e adresat evenimentul (cei 1%, elita, b@tistii), pentru toti ceilalti nu ne ramane decat "sa ne intoarcem pe plantatie si sa culegem bumbac" (petale de flori sau ceva asemanator)

    Cum va manageriati timpul vostru liber e decizia personala a fiecaruia, dar jocul va da indicii despre ce-ar trebui sa faceti si-anume: Nu mai dormiti, nu mai mancati, investiti cat puteti din salar pentru a fi competitivi si cand vine vorba de o posibila bataie in harti, ori incercati sa scapati cu viata in portale, ori va resemnati si va lasati omorati, pentru ca varianta in care chiar aveti intentia si staruinta sa va implicati in lupta are consecinte negative, pe langa faptul ca o sa va crape nava, mai si consumati munitie degeaba.

    my2cents
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. babanebuna

    babanebuna User

    Eu astept dovezile voastre contra lui pianoman, eu am fost cinstit si am adus dovezi, daca continuati in acest fel inseamna ca sunteti o haita de frustrati ce doar in continuare manifestati p-aici impotriva celor ce mai conduc acest joc.

    Inca astept dovezile!!!!Daca nu sunteti de joasa speta.


    PS: Poate inca mai exista jucatori ce mai citesc acest forum si poate imi confirma spusele.
     
  11. Daca te ajuta la ceva, iti confirm intalnirea mea (SERAPH), cu AVATAR, SPRINTERCURIER, BlackEmperor si PIANOMAN undeva prin 2009, la Pitesti.
    Beneficiile primite in ziua respectiva se rezuma la un tricou cu DO/ member staff.

    Sper ca acum esti multumit, ti-am satisfacut nevoia de a stii cat de mult am profitat eu si alti ADMINI de joc.

    my2cents
     
    Modificat ultima dată: 6 Noi 2020
    Veneficus apreciază asta.
  12. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    @ babanebuna am hotărît că nu meriți să-mi pierd timpul cu tine. tu nu pricepi nici măcar ceea ce iese din tastatura ta ! nimic din ceea ce am făcut eu cîtă vreme am fost membru al echipei nu-mi poate fi reproșat și nici judecat, mai ales de cei ca tine ! și ca să nu faci spume în somn cere o confirmare de la pianoman care, conform statutului este și în slujba comunității, nu doar a bp iar tu, chiar dacă ai inundat forumul cu inepții, faci în mod neonorabil parte din comunitate.
    nu mai are rost să încerci vreo provocare, n-am să-ți mai răspund iar dacă vrei să te dai ”cavalerul dreptății” postează curajos cu numele adevărat de joc așa cum fac eu și ne vom întîlni pe hărți !
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. babanebuna

    babanebuna User

    Nu ma intereseaza timpul tau si nici altceva.
    Decat sunt curios de probele ce le aveti contra lui Pianoman?!? Dar eu zic ca 99,(99)% sunt doar vorbe aruncate in vant de haita voastra de intelepti.
    Eu am adus cu subiect si predicat ce s-a intamplat cat ai fost in conducere. Cine esti tu cu adevarat mai WIZARD.

    Sunteti atat de nevinovati pe forum dar pe la spate ai supt tot ce se putea din acest joc.Ai fost ca ultima speta de politician ce nu se multumeste cu putina miere din borcan, baga mana pana la cot.

    Nu sunt cavalerul dreptatii si nici avocatul poporului, sunt scarbit pana in oase ce victima te crezi tu de acest joc si cate nimicuri fac acesti oameni din echipa de suport.

    In acest moment cer ca AMUN-RA sa-si ceara scuze pe forum pentru acuzele nefondate asupra unui om care si-a dedicat o mare parte din timp pentru aceasta companie si inca rezista.

    Domnilor admini nu se pot pedepsi astfel de acuzatii pe forum?
     
  14. In momentul acesta il rog pe PIANOMAN sa confirme/infirme ce am spus eu cu SUBIECT si PREDICAT ca poate poate citeste si @babanebuna.

    @babanebuna - Daca ti-as trimite poze/video tu tot n-ai fi convins de realitatea care te inconjoara.

    Cer oficial suportului sa ia atitudine impotriva ta, deoarece "infectezi" un topic de discutii/feedback care n-are nicio legatura cu "cruciada" ta impotriva "renegatilor".

    Cel mai deranjant lucru in toata mizeria pe care o postezi aici pe forum este ca ne "obligi" pe noi/ceilalti sa fim partasi la off-topic, fapt ce nu-mi convine atata timp cat noi scriem de pe conturile noastre REALE de joc si nu o inventie de cont care nici macar nu reflecta adevarata ta identitate (din joc).

    Daca Althea BA (si/sau alti moderatori) isi dedica putinul timp pe care-l are (preponderent sf. de saptamana) sa se ocupe de forum, o rog frumos sa ia atitudine si sa stopeze harababura asta inutila si care perpetua sa deranjeze activitatea din forum.

    Nu sunt de acord sa implicam putinii jucatori care mai citesc forumul in aberatiile si mizeriile initiate de @babanebuna

    Daca imi place un cuvant anume, acesta este: PREDICTIBILITATE

    predictibilitáte s. f. Însușirea de a fi predictibil. – Din predictibil + suf. -itate.

    Prevad in urma istoricului din topicurile in care @babanebuna isi face aparitia ca scopul final este adunarea de suficiente controverse impotriva fostilor membri din suport si cred cu toata convingerea ca scopul acestui cont este implicarea noastra in discutii care sa rezulte/oblige suportul actual sa ia atitudine impotriva noastra a tuturor.

    Daca BA/moderatorii nu-si asuma atributiile care le revin si-anume sa modereze acest forum, consider activitatea voastra o "aprobare tacita" a ceea ce @babanebuna incearca sa faca.

    my2cents
     
  15. babanebuna

    babanebuna User

    Acesta este ultima mea post OFF-topic de aici.

    Am spus cu subiect si predicat ce se intampla cu LASERSMART - WIZARD cat era in echipa de suport, cu tine am discutat si am crezut ca ne-am inteles.

    Acum ca vedeti ca apar chestii despre voi, voi reactionati prin atacarea echipei de suport (coruptie si alte chestii), tot eu sunt nebun.

    De ce in continuare atacati niste oameni ce v-au fost colegi?!?

    Dar... tot voi sunteti cei sfinti de pe aici dupa cele facute.
    Pentru mine acest WIZARD este un zero barat.I-am spus cateva din putinele lucruri facute de el si tot el jigneste si ataca si te aduce si pe tine p-aici sa cereti avertizarea mea sau chiar excluderea mea din forum. Acesta este numele meu de joc. Oare vreti sa va dau si adresa mea din buletin? CNP.. sau care e problema voastra?

    Astept dovezile contra lui PIANOMAN asa cum a scris WIZARD in postare.Daca nu pentru mine si pentru restu comunitatii s-a dovedit ce oameni sunteti cu adevarat si cine se afla in spatele acestor postari de 2 lei, ce doar atacati si jigniti. (Poate le ai tu?!?)


    Nu am TREABA cu niciun moderator,ba, suport sau orice alta persoana din echipa de DO. Aceste idei de "aprobare tacita" sunt doar atacuri miselesti catre echipa DO dl @DΛRTHVΛDΣR.

    Nu doresc in niciun fel penalizarea voastra pe forum, doresc doar sa o lasati mai moale cu aceste atacuri bine gandite si organizate catre anumite idei, persoane din acest joc.Doriti doar injosirea lor!

    PS: Hmm...daca eram un cont micut al echipei de suport, oare nu as fi stat sa rezolv problemele voastre din joc?
    Asta este mintea anumitor utilizatori de pe aici.
     
    Modificat ultima dată: 7 Noi 2020
  16. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    Mai tovarase nimeni nu ataca echipa suport doar ca acea echipa nu isi face treaba. Dar tu esti un cont mic al echipei suport si de aceea te ofensezi. Sau pupi si tu o parte dorsala sa ajungi acolo
     
    WIΖΛΓΔ, ST0PB0T și Veneficus apreciază asta.
  17. leopart3

    leopart3 User

    Imi cer scuze daca este off-topic sau daca scrie pe undeva asta ( tin sa precizez ca am cautat dar nu am gasit )
    Are cineva idee pana cand tine event-ul asta ?
    In special poarta ?
     
  18. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    poarta o sa tina cat o tin balamalele !!!
     
    Veneficus și ST0PB0T apreciază asta.
  19. styv86

    styv86 User

    Ce ai pățit tată ? Te plictisești acasă și faci pe avocatul ? Lasă pe cineva abilitat să răspundă că nu spre tine era destinat mesajele celor menținuți de tine !
     
    ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  20. Si-a dat lumea seama de el :)))
    Problema este alta . De ce domnul nu scrie de pe contul cu care joaca?
    Oare se da in fapt?
     
    styv86 apreciază asta.