Anunț Notă din partea creatorilor ”Tunelului Terorii”

Discuție în 'Blogul dezvoltatorilor' creată de ©ØrrØsivΞ, 19 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salutare Piloți Spațiali!

    Suntem încântați să vedem că deja ați început să ”înotați” prin toate caracteristicile speciale pe care le-am pregătit pt. voi, în eventul Halloween 2015. Sperăm că vă vor fi pe plac și vă asigurăm că acordăm o atenție deosebită tuturor sesizărilor voastre pt. a face ajustările care sunt necesare.


    Am luat notă de îngrijorările voastre legate de recompensele Tunelului Terorii și doresc să vă asigur că, de data aceasta, ne-am asigurat că recompensa este distribuită uniform pe toate hărțile. Astfel, pe măsură ce progresați, veți obține din ce în ce mai multe design-uri de drone astfel că, după un tur complet prin poartă, utilizatorii vor putea obține diferite 8 noi design-uri de drone. Ca atare, nu există o recompensă finală cumulată la finalizarea portalului.

    Nu uitați că va trebui să distrugeți dronele Demon și să colectați cutiile pe care le lasă pt. a obține unul din design-urile de drone.

    Am decis să procedăm astfel pt. a ne asigura că utilizatorii care nu vor putea să înainteze suficient de mult în poartă, să poate beneficia totuși de o recompensă echitabilă.

    Așteptăm în continuare părerile voastre! Să aveți parte de multă distracție de Halloween!

    Al vostru,

    KrisKelvin
     
    hiperion42, wader, ╠Chronos╣ și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.