noile misiuni?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de marianmarian19, 22 Aug 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. salut,cand veti baga noile misiuni? cele 100 dupa cum scrie pe prima pagina ori se gasesc in alta parte inafara de Nyx,mersi:rolleyes:
     
  2. *N!NO*

    *N!NO* User

    Trebuie sa inchei misiunea cu 17.500 sabotori ca sa iti apara noile misiuni...
     
  3. True5.1

    True5.1 Guest

    Si level minim 22.
    Interventie corecta, multumim !
     
  4. _basty13_

    _basty13_ User

    daca ai facut mis cu sabotori apar toate 100 de mis sau tot cate 1 o mis apare?
     
  5. una dintre cele mai mari prostii ever bp
    do avand un super numar mic de jucatori au pus misiuni pt lvl 22(ok,s-a cerut de multe ori) dar ca sa LE VEZI iti trebui 17500 de sabotori facuti o prostie

    nu era mai bine niste misiuni 4-5 pentru jucatori cu lvl pana in 18 sa le dea cateva lf4?noh noh noh
     
  6. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Stie cineva ce recompense dau misiunile noi ? adica daca tot faci 17500 de sabotori macar ai pentru ce?
     
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    fi-ti multumiti ca nu v-au pus sa faceti toate misiunile cu piratii :)))
     
    Veneficus, styv86 și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  8. eu sunt lvl 23 si am terminat mis Sabotaj tacut, unde gasesc cele 100 de misiuni ??? sau macar sa sa ma informeze cineva din staf cum se numesc primele misiuni caci banuiesc ca nu vor fi toate 100 deodata introduse la Nyx.
     
  9. INVICTUS

    INVICTUS User

    Prima misiune: Exista asteptari legate de incredere : 300 kristaloni 450Lordakium Aduna promerium 48000 Recompensa:EXP800.000.000 Onor.375.000 Uridium 3000 ( La Misiuni normale)
     
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă în postarea ta nu s-a strecurat cumva o greșeală, mă refer la cele 48 k de promerium care trebuie adunate ca și cerință a misiunii, atunci, pe lîngă cele 750 de npc-uri mai trebuie distruși încă 3000 de kloni sau 750 boss kloni sau 750 de cubi. totul pentru 3000 de uridium ! :eek:
    ce să zic, bp nu se dezminte !
    bănuiesc că de la nivelul 23/24 în sus, va trebui să ne plătim accesul la următorul set de misiuni cu cardul !:rolleyes::eek:
     
  11. Bismut

    Bismut User

    Asa greu este sa iti dai seama ca poti colecta acel 48k promerium in mai putin de 10 minute din propriul cargo?
     
    styv86 apreciază asta.
  12. Se vede clar ca se favorizeaza experienta si onoarea , banii vorbesc , cui ii trebuie uridium sa dea cu cardu , asta e politica lor pe fatza , nici macar nu catadixesc sa mai se deranjeze cu un raspuns plauzibil .
     
  13. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    şi tu chiar vrei să ne convingi aici că soluţia sugerată de tine a fost exact intenţia bp !? :eek:
    putem primi aici o confirmare sau infirmare oficială din partea echipei ?
     
    Veneficus și Sorin[RO™] apreciază asta.
  14. INVICTUS

    INVICTUS User

    asa e misiunea cu tot cu recompensa ,nu e nici o greseala ,daca tu ai alta misiune atunci spor
     
  15. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    n-am vrut să fiu maliţios cu tine, cu bp însă da, pur şi simplu îmi exprimam uimirea, cum să introduci la misiuni asemenea cerinţe absurde care sunt mai degrabă o invitaţie clară la încălcarea regulilor de joc !?
     
    Veneficus apreciază asta.
  16. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    misiunile apar pe rînd, nu toate deodată, iar recompensa, din cîte mi s-a spus este aceeaşi pentru toate misiunile !
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. rattyionut

    rattyionut User