Noi formatii de drone??

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Drogatu, 2 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Drogatu

    Drogatu User

    Salut azi mam uitat si eu ca tot omu pe YouTube si vad asta:


    SI intrebarea e cand vor fi puse pe ToaTE serverele DO?
     
  2. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Aveti un raspuns oficial din partea unui developer >>>aici<<<
     
  3. Cehn

    Cehn User

    Super!
    Si ce zice ei acolo?
     
  4. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Ia vezi ce parere are prietenul Google! Daca ai inteles despre ce e vorba in video, te descurci si cu postarea respectiva.
     
  5. „Stirea” are cam 1 luna cred...oricum din sursele proprii am inteles ca urmeaza sa se bage pe serverele de test deci mai e pana se implementeaza(sa speram ca nu desi imi este greu sa cred).
     
  6. Cehn

    Cehn User

    Minunata sugestie!
    Mii de mulțumiri!
    Buba este ca nu mi-ați oferit niște criterii, nu de alta dar n-am înțeles nimic din video.
    Google google dar ce sa scriu acolo?
    Daca matale esti suparat pe mine, iti ofer scuzele mele pentru ca nu a fost nimic intentionat. Am intrebat si matale ai raspuns intr un fel necunoscut mie.
    Te rog frumos ajuta-ma.
     
  7. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Daca nu ai inteles nimic din video cu siguranta nu te va interesa postarea respectiva :). Cand va fi vorba de un ceva care e implementat in joc veti primi si traducerile necesare. Pana atunci insa... google translate poate deveni prietenul tau.

    PS. Sa spui "matale" unei femei suna destul de ciudat. Daca se mai intampla o sa ma gandesc la rele :)
     
  8. oanac

    oanac User

  9. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

  10. te joci cu focul:)...
    chiar daca nu stii engleza tot intelegeai ...sa inteleg ca faci misto aici:rolleyes:
     
  11. Hermes

    Hermes Guest

    E atat de greu de inteles pentru unii dintre voi ? Nu va vom traduce absolut nimic din ceea ce nu este oficial si care nu vine direct din partea staff-lui BP. Va prezentam/traducem/povestim/etc doar despre lucruri care vor fi implementate cu siguranta sau sunt in atentia echipei de design DO. Nu vom sta sa traducem orice postare a unui oarecare sau zvonuri, lucruri furate de pe la colturi, etc. Nu stiti engleza ? Rau, un minus care trebuie completat, nu pentru acest forum/joc in special , ci pentru cultura voastra generala. Nu vreti sa o invatati , nu este problema noastra , sunati un prieten, folositi alte metode ajutatoare pentru cei ca voi (vezi Google Translate).
    Aviz celor certati cu bunul simt si respectul pentru cei din acest forum, care intra aici doar pentru mistocareala, caterinca si jigniri , nu va vom tolera si va vom exclude definitiv din acest forum, iar insistenta si continuarea nesimtirii pot cauza "imbolnaviri grave" ale conturilor de joc. Cu siguranta nu va putem reeduca sau reda cei sapte ani de acasa, insa putem sa amendam lipsa lor.
    Cum tema a inceput cu un zvon, care poate fi sau nu implementat in aceasta forma, nu are rost sa mai discutam pe marginea lui. Cand si daca va fi introdus pe serverele de test in forma finala, atunci va vom furniza, ca de obicei, toate informatiile , traduse , cu toate ca, pentru unii dintre voi chiar si limba romana poate pune probleme serioase de intelegere.

    Tema inchisa.
     
    007, True5.1, OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.