No-PLAY

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de .ManaBlitz., 21 Mar 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. acest joc nu se mai poate juca !!!

    nu se mai poate intra in hangar, te da imediat afara din joc !!!
     
    sasha_die_katze, Veneficus și dady77-7 apreciază asta.
  2. sambata si dumineca doar ip vip(de germania franta etc)pot juca
     
    •»мєтнα«• și Veneficus apreciază asta.
  3. nu se poate juca deloc ca te da afara din hangar dar pe langa asta iti ia 5 minute sa sari dintro mapa in alta si ii lag mare si nu se ia masuri niciodata sa scoata lagul si sa te poti juca si cand sari poarta in alta mapa te trezesti bubuit sau te trezesti ca te vezi in poarta si cand incolo te ataca npc pe la mijlocul harti si apari ca esti la mijlocul harti si tu te vezi in poarta si nu mai inteleg nimic ca nu se rezolva problemele si unu bambulaac a zis ca i sa furat contul de joc de catre admini si nu inteleg de ce suportul nui verifica pe admini si cand o sa am mai mulkte detali si mai multe dovezi le voi trimite suportului german ca cel roman nu ia masuri
     
    Modificat ultima dată: 4 Apr 2020
  4. In toate tarile jocul merge binisor cu exceptia romanicii unde se pot loga doar cei care cumpara programe de trisat de la o anumita pagina de net iar banii ajung fix "unde trebuie si la cine trebuie"... pai de unde credeti ca stiu imaginarii hackeri ce schimbari va face dezvoltatorul, la ce ora le implementeaza si altele???... doar cineva din interiorul jocului detine astfel de informatii si cu siguranta ca "jmecherii" fac bani frumosi din prostia noastra... eu in trei ani am dat 1.49 euro si-mi pare rau si pt acestia!!!
    Adminii, moderatorii, suportii sau cum s-or mai numi ei cred ca rad cu lacrimi de cat de prosti suntem... NU VEDETI CA PROBLEMA PERSISTA DE DOUA LUNI IAR NICI UN ADMIN, MODERATOR, ETC N-A DAT NICI O EXPLICATIE... N-AU SCRIS NICI MACAR O PROPOZITIE PE FORUM... CRED CA SUNT PREA OCUPATI CUM SA MAI FACA ALTI BANI DIN PROSTIA NOASTRA!!!
     
  5. •»мєтнα«• , am dat copy la postul tau, apoi "paste" intr-un fisier, ca sa-l repun daca cumva cineva sterge postul.
     
    dady77-7 și Veneficus apreciază asta.
  6. salut am luat si eu 50% hon si vreau sa terminsi si eu mis da din pacate jocul nu merge , faceti cv pt ca eu am bagat niste banuti in acesta duminica ;
    :WARNING: FACETI CV CU JOCUL ASTA !!!
     
  7. e a nu stiu cata oara cand raman blocat in poarta, rabatul si premiumul se duc, boosterele la fel, nici macar o data nu am fost despagubit, e asa greu sa modificati sa se poata da logout in poarta dupa ce ai terminat valul ? problema persista de ani de zile
     
  8. Asta este si interesul lor sa bagi bani si sa nu poti juca. Parerea mea nu mai plati nimic si sa vezi ce bine iti e
     
  9. Gents,

    BUG, azi 06.apr.2020 23:34 local
    am dat salt din 2-5 in 2-7 si ... nava cyborg a ramas blocata !!!
    Acest blocaj in salt se intampla de cateva saptamani (poate luni) fara ca echipa tehnica bp sa gaseasca o rezolvare.

    ... probabbil ca se va debloca la 6:30 restart server dar EU VREAU SA JOC ... A C U M !!!
    CER REZOLVARE URGENTA !!
     
    Hideous_Hog, .ManaBlitz., Veneficus și alți 2 apreciază asta.
  10. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    OAMENI BUNI, IN CE LIMBA SA VA MAI SCRIU CA NU SE POATE JUCA DE 3 SAPTAMANI PE 1-1 SI 3-1... NU POT SA-MI FAC PORTILE PT CARE AM PLATIT PE CAND NAVELE FARA PILOT FAC ZECI DE PORTI... ASTA ESTE UN FEL DE-A MA PEDEPSI PT FEED-BACK-UL PE CARE L-AM TRIMIS SUPPORTULUI GERMAN ???... DACA NU PUTETI REZOLVA O AMARATA DE PROBLEMA TEHNICA DE CE NU PLECATI SI SA LASATI PE ALTII MAI COMPETENTI????
     
  11. Voi n-ati inteles ca jocul nu este pt voi? Ati dat si bani?:):D:D
     
  12.  
    Hideous_Hog și sasha_die_katze apreciază asta.

  13. Gents,
    ma obligati sa ma auto-citez !! :D

    iarasi, acelasi bug: nava cyborg este in 2-7 dar harta (clientul de joc) nu vrea sa se incarce, zice la nesfârshiit cum ca "conexiunea va fi stabilita" .... dar deja stim cu totii, de cateva saptamani incoace, asta se repeta in fiecare seara: conexiune NU VA FI stabilita, si anume - nu va fi stabilita pana a doua zi la 06.30 cand se da RESTART SERVER.

    Este exact ce cer si eu acum, un restart server pentru a debloca navele blocate ale tuturor jucatorilor onesti si cinstiti.

    .... .... deoarece despre "celelalte" stim demult ca nu se blocheza niciodata .... ;););) :p
     
    •»мєтнα«• apreciază asta.
  14. Dar botuserii cum pot face porti utilizand programul V****X ???? ...chiar un admin italian -"Giannollo" sau ceva asemanator- a incercat sa ma convinga sa-l cumpar ca sa nu mai pierd timp cu portile... de ce toti cei din clanul meu pot face porti NON STOP utilizand acest program iar eu NU MA POT CONECTA PE HARTA 1-1 DE 3-4 ZILE???
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. Am dat fix 1.49 euro in ultimii 2-3 ani...si-mi pare rau dar sunt ultimii... mai bine ii dadeam la un cersetor decat la incompetenti!!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  16. Ba da, metho, te poti conecta imediat dupa 06:30 ;) .. si o sa mearga bine pana pe la prânz sau un pic dupa, ... iar mai apoi, conform siglei clanului din care fac parte :p