Sugestie New!

Discuție în 'Probleme generale' creată de ##Ðüмץтяα§[*RO*], 16 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am si eu o intrebare de ce nu e si forumul nostru la curent cu ce va apare ape joc sau altceva nou de exemplu ca demanerul va revini inapoi saptaimna aceasta sa ne putem face misiunea lucrui noi depre eventul care urmeaza sa apara (Parasite Tide) ca vor aparea designuri noi munitie mine cpu etc.. ?
     
  2. Pentru ca nu se poate. Tu anumite lucruri sigur le-ai aflat dintr-un topic intitulat: "neoficial". Daca un mederator ar deschide un astfel de topic in care sa venim cu informatii ar fi o idee buna, acel topi este sustinut de persoane care reusesc sa afle lucrurile noi umbland prin bazele de date BP, da, le-a fost permis sa posteze.. si cu toate astea unele informatii se mai si sterg
     
  3. beredanutz

    beredanutz User

    pagina de facebook este neoficiala?
     
  4. Demaner Hunt from midnight (local server time)! Complete the epic event mission to get a Hercules design and more as reward!
    deja apare pe harti!
     
  5. beredanutz

    beredanutz User

    deci...nu inteleg rostu acestui forum...si nici organizarea lui...
     
  6. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Si pana cand tine evenimentul?Nu am gasim nimic publicat pe forum sub forma de anunt oficial...
     
  7. Pai vezi de asta cred ca ar fi bine sa fie o tema speceala unde sa se scrie depsre aceste lucruri.Eventu l tine pina pe 26.04.2015
     
  8. Chiar imediat după autentificarea pe contul de joc, pe pagina "HOME", apare mare:

    [​IMG]

    De acord că în anunţul de pe pagina Home nu sunt prezentate date concrete, când şi cum apare însă, cum bag de seamă că somnul şi starea de spirit vă sunt sub mare apăsare de realizarea misiunii, nu văd ce v-a reţinut în a cere respectiva informaţie fie în forum, fie la suport, fie apelând la ceilalţi bravi astronauţi prezenţi pe joc dar mai ales pe chat?!

    Forumul DO aferent comunităţii române este actualizat, pe cât posibil în timp real, cu informaţiile oficiale primite din partea dezvoltatorului.

    Acest lucru este mijlocit de membrii echipei de moderare care, benevol şi în timpul lor liber, ajută la informarea corespunzătoare a comunităţii. Se poate întâmpla ca în anumite momente, prezenţa unui membru al echipei de moderare, din diverse motive, să nu poată fi posibilă însă, acest lucru nu justifică afirmaţia / concluzia cum că "nu e si forumul nostru la curent", afirmaţie / concluzie care este în totalitate neavenită.


    Ceea ce obţin şi publică anumiţi jucători în cadrul forumurilor altor comunităţi, sunt informaţii neoficiale, chiar dacă acestea sunt preluate, prin diverse metode, din codul sursă al jocului sau din alte surse ale BP. Acestea se pot dovedi a fi, într-un final, fie neimplementate, fie implementate într-un format în totalitate diferit faţă de informaţia primară.

    Ceea ce fac celelalte echipe de moderare în propria lor ogradă, nu pasionează echipa noastră de moderare şi, cu atât mai mult, nu vom încuraja diseminarea unor astfel de informaţii, obţinute prin "diverse" metode nu tocmai agreate de dezvoltator, prin deschiderea şi menţinerea unei astfel de teme.

    Ai la dispoziţie, în orice moment, combinaţia de taste Alt+F4! ;) ...cu încredere!

    Cu o oarecare întârziere, la acest moment există un anunţ făcut de colegul meu.

    Temă închisă.
     
    Seth[RO] apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.