Nava si design

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de Adryanno, 21 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Adryanno

    Adryanno User

    Va salut.Problema sau nu, desi eu cred ca este o problema, trebuie sa facem diferenta intre nave.Surgeon...NU poti face transfer rapid pentru ca este UNICA....Asta a fost un exemplu. Domnilor, nava GOLIATH, nava de baza are mai multe designuri !....iar transferul se poate face ff rapid....ma rog, multumitor. Ce nu este ok, este faptul ca daca trec pe venom in, ex, 2-5...pentru ca vreau pe spectrum....ei bine, spectrumul este la mama dracu, in alta harta..acolo unde l-am lasat !Daca fac acest transfer, ma loghez in alta parte...iar asta nu este bine si cinstit.
    Goliath, este o singura nava, acestea sunt designuri ...mi-i se pare corect ca daca fac transfer de pe spectrum pe venom,sa ma loghez in acelasi loc. Alternativa, este sa folosesc un bon de salt...insa nu este cinstit.Sper ca am fost destul de clar. Multumesc.
     
  2. styv86

    styv86 User

    Pai spectrum, enforcer sau alt tip de design stiut de noi cu actuala implementare de joc sunt nave, nu designuri...unde a ramas nava pe care ai vrut tu transferul, acolo te arunca..daca era s-a mai fie designuri, faceai schimbul si tot unde ai ramas te lasa...deci nu mai sunt designuri sunt nave ( cu exceptia celor actuale, design de tartarus, spectrum legend etc...);)
     
  3. Din câte îmi este dat să văd, nu stăpâniţi noţiunile de bază în ceea ce priveşte mecanica actuală a jocului.

    Cel mult puteaţi deschide această temă în secţiune "Întrebări de început de joc" ...ar fi fost mult mai nimerit!

    Cum nu respectaţi regulile ce guvernează această secţiune a forumului...

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.