Nava Cyborg , Centurion

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de †*Pù®€¤G€Ψ∀ζț*†.ΛMG, 21 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Buna ziua . Cum pot achizitiona aceste nave exista vreun event sa le poti cumpara ? Ca iti ia un an pana strangi ulei indoctrine ... Acest ulei indoctrine in afara de acea poarta de unde il mai poti procura ?
     
  2. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    eu cyborgul l-am luat cu ulei din poarta, pe restul cu uleiul primit ca bonus pentru logare ( cu rabdare se aduna ulei pentru nave)
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    bp are aşteptări mari de la tine de aceea uleiul este mai rar pe do decît aerul pe marte însă cu vreo trei sute de euroi, cumpărînd uridium la atacul helix din duminica cu ofertă vei primi şi uleiul necesar.
     
  4. senna

    senna User

    Hahahahahaha,bine zis WIZARA,fraieri peste tot,eu recunosc am avut vremea mea!
    Acum e randul altora!
    Si atentie nu va panicati caci daca scapati acest event mai vin multe altele foarte avantajoase!
     
    WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  5. am ulei indo,dar greu e sa dea pentru mine scrap,sa produc H-HP si H-MT rar de tot primesc,atat in hartile normale , in gg-uri,cat si la uberi
    ,,,boss saimon,boss mordon,,,
    cat despre,eventuri,cine poate,oase roade,ceilalti ramanem cu satisfactia de-a juca curat,doar atat
    pana si placerea de-a juca ,acest shooter,ne-au luat-o
     
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    n-ai nevoie de scrap pentru chestiile alea hardware. dacă deschizi cufere ai să primeşti suficiente pentru una două sau chiar trei nave !
     
    _ΞNOLΛ-GΛY_ și CapoHrx apreciază asta.