multumiri

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de toyotavvti, 20 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. toyotavvti

    toyotavvti User

    domnule COROSIV azi am postat in coltul opiniilor o SUGESTIE. multumesc ca doar nu mai facut prost ca in rest mi-ai scris doar unde si la ce rubrica sa postez.EU stiu ca e greu sa apreciezi o sugestie si mai usor sa o tratezi cu indiferenta,nu asteptam un raspuns dar nici sa vad o asemenea IMFATUARE din partea D-voastra,si apropo la scoala pe care am facut-o eu OPINIE =PARERE=SUGESTIE.Dupa mintea mea la rubrica de ACTUALIZARI scriu admini cind anunta sau propun ceva nou,iar dincolo la coltul opiniilor noi astia care jucam si cotizam.Nu te obosii cu un raspuns ca-i pacat sa iti irosesti timpul tau cel pretios
     
    motanu_1990 apreciază asta.
  2. Posibil ca şcoala pe care aţi făcut-o, să nu fi fost acreditată. Păcat, mai ales acolo unde există voinţă ....v-au luat banii degeaba:rolleyes::

    pic1.jpg

    V-am indicat un link unde să vă documentaţi cu privire la cum stau treburile în acest forum cu Reguli de postare în secțiunea "Actualizări și Idei".... după mintea mea şi reacţia dvs., nici nu aţi catadicsit să citiţi ce scrie acolo şi îmi ţineţi predici despre "infatuarea-mi"?! :rolleyes:

    Ca şi un medic, cât timp se află sub jurământul lui Hippocrate, indiferent dacă cel suferind îi este amic sau inamic (ex. pe câmpul de luptă), trebuie să-i acorde asistenţă. ;)

    "Vacanţă" plăcută!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.