Multumim Darkorbit!

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Tsnna, 5 Ian 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Tsnna

    Tsnna User

    Citez un anunt oficial de pe forumul englez, care aici evident ca intarzie.

    “Hello Space Pilots,

    After our latest ban wave, we got a lot of complaints from players saying that they are innocent and that they didn’t exploit the Monthly Deluxe Calendar.

    We investigated this and here are the facts:
    • The players that have been punished could be identified for using the bug.
    • However, we could see in some further investigations that there have been also punishments for players who only did a small number of exploits and we think that they might have used it unintentionally (we always like to believe in the good in man ;)).
    • Nevertheless, these players triggered our exploit detection even if it was unintentionally. But as a goodwill action, we are willing to reverse our ban decision for those players.
    Therefore, we are planning to unban those players and giving them back the rewards they should have been able to claim from the monthly deluxe calendar during the ban period. This unbanning and booking action will take place within the next hours.

    We also decided to give those 1 week of premium and 1 week of rebate subscription as a gesture of goodwill for the loss of playtime. But the booking of this will take presumably until the end of the week because this kind of booking will be done by our payment team.

    We are also working on actions that we take against players who exploited a bug with the missions, more information will follow soon.

    Your DarkOrbit Team”

    Voiam sa va multumesc personal, tuturor celor care fac parte din echipa DO pentru acest gest de gratitudine pentru cei ce folosesc bug-uri si folosesc fel si fel de boti. Sunteti extraordinari!
    Din bonurile ce s-au dat de craciun si alte evnimente nu am avut parte de beneficii precum vor primi cei ce au folosit bug-uri si au trisat, multumim ca ne incurajati sa jucam in continuare!
    Va multumesc si pentru faptul ca nu mi-ati creditat uridimul ce l-am platit si imi spuneti insistent ca plata nu exista, dar acum inteleg, sunteti ocupat sa dati premium si rabat utilizatorilor de bug-uri si nu aveti timp sa cautati tranzactia mea, e ok.
    Intreaga comunitate e mandra de voi!
    *simtiti sarcasmul*
    RIP DarkOrbit!​
     
    monika73, Tibles, WIΖΛΓΔ şi o altă persoană apreciază asta.
  2. playerii cinstiti sa se duca in ****** :)) ce le traba la aia premium si rabat
     
  3. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Bai piatra daca esti tare scrie ce ai de scris nu mai pune stelutze .
     
  4. ==vinetu==

    ==vinetu== User

    eu nu pot s M logez numii Pre butonul de start joc pe linux voii astia care reprezinta dark ce facetii dormitii pe voii ? SPUNETII CE TREBUIE SA FAC , CA NICII CLIENT DARK NU FUNCTIONEAZA
     
  5. LASA-TE!
     
  6. Nu am pus eu stelutele, s-au asezat automat acolo :))
     
  7. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Cred ca si tu tot un automat esti !
     
  8. Hai sa comparam conturile, vedem care are mai multe ore daca esti tare-nclanta.
     
  9. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Era vorba de 7 ani pe care nu ii ai , educatia lipsa , copil ingimfat ce esti .
    Poti sa ai si 70 de ani tot ca un copil gindesti .
     
  10. Atata timp cat celor din staff, incepand de la dezvoltator pana la cel mai amart de moderator, practic li se rupe de noi, eu de ce as mai apela la cei 7 ani de acasa? mie de ce sa nu mi se rupa de ei?
    Acuma ca tu te-ai agitat pentru ce am zis eu mai sus e problema ta, si eu intru in oala celor care nu au primit nici-o compensare.
    Era corect sa dea compensarea la toti playeri nu doar la buguiti.
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Daca nu stapanesti bine LIMBA ROMANA nu o mai face praf .
    Unde sa se duca playerii cinstiti ?
     
  12. Veziti de contul tau si lasa-ma in pace bre :))
    Eram sarcastic da la cei 70 de ani ai tai ai uitat sa fii copil.
    Plus ca ce am scris eu acolo sus este parerea staffului despre noi, playeri corecti, dar ei nu sunt in stare sa recunoasca.
     
    Modificat ultima dată: 9 Ian 2021
    Veneficus apreciază asta.
  13. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu am 70 , era vorba de tine ca pari de 70 , m-am inselat, dar tu faci parte dintr-o categorie avind in vedere modul de expimare ''blue eyes''.
     
    Modificat ultima dată: 15 Ian 2021