Modulele Pusat Plus

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ramram02, 29 Iun 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ramram02

    ramram02 User

    Am cumparat modulele de Pusat Plus din seria XA01 si desi apar in inventar nu le pot pune pe nava,si la inventar nu apar ca fiind functionale ptr aceasta nava desi la chei cand le-am cumparat apre.Stie cineva care e problema.ptr ca in inventar ele apar marcate dar nu s epot pune pe nava
     
  2. ramram02

    ramram02 User

    Vad ca toata lumea este pe auto ,ma gandeam ca poate mai sunt unii ca mine care mai si joaca direct,dar dupa cate se pare nici macar cei care supervizeaza jocul nu sunt .Ce sa ales de forumul asta!!!! si de joc,sa fiu singurul care joaca si sa fiu pe locul 900:(:(:(
     
  3. Aceasta e similar cu un banc vechi , stii care-i culmea atletismului? Sa alergi singur pe pista si sa iesi pe locul 2!
     
  4. ramram02

    ramram02 User

  5. Veneficus

    Veneficus User

    probabil...(BP e plin de probabilitati) modulele obtinute de tine sunt doar pentru pusat... fara plus, sau pentru alte nave.
     
  6. ramram02

    ramram02 User

    Pai treaba este verificabila ,intra pe OBIECTIVE,si la schimb chei,modulele de 10 chei,sunt 4 si prima nava care apare la ce se folosesc este Pustat Plus,si inca 2.Plus ca inclusiv in inventar la mine ele apar cumva marcate fata de celelalte module deci e ste ceva cu ele,dar nu stiu ce.Si aici nu apare ca fiind valabile si ptr Pusat Plus.
     
  7. Veneficus

    Veneficus User

    asta spuneam si eu...
    eu zic sa citesti mai atent...
    amplificatorii in discutie conform descrierii sunt
    "pentru anumite nave cu sanse mai mari pentru..."
     
  8. ramram02

    ramram02 User

    Mai frate, toate modulelel de pe toate navele pe care le am,la toate scria as(cu sanse mai mai ptr....)si merg bine merci,da la aste chiar nici unu?Si ce ma uimeste ca in inventar apar ca si cum ar fi ocupate(exact cal a lasere de exemplu cand le ai pe o configuratie si dai pe urmatoarea configuratie ca sa pui lasere iti apar ca au fost folosite,dar la alea i-ti da voie sa le pui ,da la modulele astea nu, si faptul ca nu scrie ca sunt valabile si ptr PUsat Plus, ca doar ptr astea le-am luat nu s afac 500 de module.Am scris si la suport si degeaba ,aia mi-au zis sa restartez configuratiile,de parca nu asta as fi facut prima data,si gata au amutit
    .Intreb si eu asa ,oare este atat de greu sa intre pe cont si sa vada cu ochii lor cum apar modulele in inventar?