Bug Modul HP Link - bara premium - nefunctional

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de DΛRTHVΛDΣR, 25 Oct 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut,

    dupa cel putin 3 incercari esuate, m-am convins ca avem parte de un BUG dupa cum urmeaza:

    - Folosirea/activarea - Modul Link HP din bara de meniu premium functioneaza eronat...
    - desi modulul este activat, legatura intre nava si PET nu se realizeaza, PET nu primeste daune (am fost distrus in lupta)
    - imediat dupa ce m-am reparat am verificat daca s-a activat modul HP Link, fapt confirmat de timpul cooldown al acestui modul
    - in acelasi timp am activat PET-ul care avea viata HP full, fapt ce indica lipsa legaturii cu nava mea si inevitabil inabilitatea de a transfera/sustine daunele corespunzatoare care m-ar fi ajutat sa rezist in lupta.

    Dupa aceste cateva incercari esuate, am folosit modulul din meniul dropdown al ferestrei PET, iar activarea legaturii intre nava si PET s-a realizat cu succes, rezultatul fiind distrugerea inamicului cu care eram implicat in lupta.

    my2cents

    P.S: Rog echipa de suport sa verifice functionarea necorespunzatoare a modulului P.E.T Link HP atasat barei premium de comenzi rapide.
     
    Modificat ultima dată: 25 Oct 2020
    styv86 apreciază asta.
  2. styv86

    styv86 User

    Să vezi la unii că Link HP , durează o eternitate și nu se mai termină abilitatea !
     
  3. Veneficus

    Veneficus User

    toata bara de comenzi rapide functioneaza eronat ... si asamblarea tot asa... in continuare nu pot crafta anumite articole!!!!

    situatie care necesita implicare!!!!!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Oct 2020