Modul combo aparare

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de PuNNcTTT, 29 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. PuNNcTTT

    PuNNcTTT User

    Am si eu o intrebare,vreau sa achizitionez modulul combo aparare din shop,dar nu stiu exact cum functioneaza si imi este frica sa nu cheltui banii pe chestii inutile.Vreau sa stiu daca regenereaza scutul sau ceva de genul?...Multumesc.
     
  2. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest


    Nu regenereaza nici un scut. In plus actiunea lui are efect numai asupra PET-ului. Acesta combină modul de protecţie clasic al PET-ului cu scutul Instant pentru PET.
     
  3. PuNNcTTT

    PuNNcTTT User

    Deci nu ajuta nava cu nimic,mai exact da scut PET-ului , sau cum? Nu prea inteleg chestia asta cu ”combina modul de protectie clasic cu scutul instant”...
     
  4. Da, PET-ul va beneficia de scut instant atunci când se trage în el, cu şanse de 85% (la nivelul 3) de a respinge daunele.

    În acelaşi timp, având activat Modulul Combo Apărare, PET-ul nu numai că beneficieaza de acel scut instant dar acesta (PET-ul) va reacţiona identic ca şi atunci când îl ai setat pe modul apărare.
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  5. PuNNcTTT

    PuNNcTTT User

    Multumesc mult pentru ajutor ;) Acum sunt lămurit.
     
  6. Spor la joc!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.