Modificari SKYLAB: Optiunea de trimitere a resurselor in Skylab - inlaturata

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de -.-AVATAR-.-, 9 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Salut piloti,

    De curand, v-am informat in forum despre faptul ca dorim sa realizam o modificare drastica a unei functii a Skylab-ului, functie care era abuzata de unii jucatori. Datorita feedback-ului pozitiv pe care l-am receptionat, vom implementa acum aceasta modificare.

    Astfel am inlaturat optiunea de a trimite resurse din cargoul navei in Skylab, aceasta functie fiind necesara in special in stagiile initiale ale unui cont de joc, atunci cand era necesar a construi primele module. Intrucat am inlaturat acum aceasta functie, orice jucator nou va avea de la inceput colectoarele de Terbium, Endurium si Prometium la nivelul 1. De asemenea, magazia Skylab-ului va contine si cate 200 unitati din materialele Terbium, Endurium si Prometium.


    Echipa voastra DarkOrbit
     
    ··^vβДÐ_βΦΨ··^v apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.