Modificări portal LoW

Discuție în 'Probleme generale' creată de stopme001, 10 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. relax

    relax User

    Eu nu am pus o intrebare, nu incerca sa dai raspunsuri afirmatiilor. Si nu trebuie sa inteleg nimic din moment ce chiar eu am facut o afirmatie. Ia mai vezi ce am spus.. atunci nu aveam nevoie de palladium(ar fi fost bun, dar nu neaparat necesar). Daca maine ar desfiinta BP palladiumu'? V-ati plange multi ca nu il mai aveti, dar daca nu ati fi avut niciodata ? Asta incercam eu sa scot in evidenta.
     
  2. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Să îl scoată , ar fi o plăcere .
     
  3. Corina-ro

    Corina-ro User

    Daca se scoate paladiumul si harta low,jocul va deveni iarasi o placere,cum era prin anii 2009-2010.Acum e o mascarada,o incercare ieftina a dezvoltatorului de a oferi un ''shooter'' in care principalul scop e acela de a domina ori harta 5-3 ori sa stai ca bufonul in harta low.O zi buna.
     
  4. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Corina , să devină jocul ca în 2009 - 2010 cred că va trebui să se scoată LF-4 , UPGRADE-URILE etc.
    Mult noroc.
     
    Jurjstyle și Seth[RO] apreciază asta.
  5. Sa inteleg ca ai nava full elite (sau aproape) si vrei ca ceilati, care sunt mai slabi sa poata sa o faca decat cu bani?
     
    Boss_Sorinus apreciază asta.