Modificări portal LoW

Discuție în 'Probleme generale' creată de stopme001, 10 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. stopme001

    stopme001 User

    Da am auzit si eu si cutiutele in pvp merg iara bine chiar daca aduna numai pet-ul :p dar ma enerveaza ca se fac diferente ... de ce acolo merge sa faci uridium "cu carul" si aici nu?
     
  2. cred ca se duce tot in jos jocul asta, cu noile implementari.... de motanei nu se mai ocupa domnii de la suport, dar strica orice e bun pentru un player nou... in final o sa ramana doar varianta baga " bani" -- da atunci unde va mai fii distractia, ca doar de aia e un joc.
     
  3. Noul low ar fi fost ok daca ar fi putut fi folosit kamikazele. Daca un incepator vroia sa intre, nu ii trebuia munitie elita, nava buna etc., ci doar premium, aegis si facea linistit uri pana la falcon.
     
    crod apreciază asta.
  4. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Ar fi fost bun , da totuși poate poate o să se poată da și cu kamikaze .
     
  5. daca tot bagati recompense de 3 ori mai mari in low,cu toate ca bagati si npc uri de tot atatea ori mai puternice,triplati si pe harti recompensa de la npc uri,dar fara a le mari si lor puterea
     
    crod și _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  6. e foarte bine asa.e un portal de grup deci trebuie sal faci in grup.doar ca nu e corect sa nu poti da kamikaze.nu e ceva interzis .dar daca asa a gandit dezvoltatoru asta e.
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  7. stopme001

    stopme001 User

    Nu e bine deloc trebuiau sa rezolve bug-urile la cel vechi si asa era cel mai bine sa nu se mai blocheze century si sa nu mai merga mijlocul.
     
    _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  8. cred ca aceasta este cea mai mare provocare pentru noi ... sa vedem ce va iesi
     
  9. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Corect , și atuncea se putea aplica în grup să se facă falconu , s-au doar cei mari să îi poată face . Cu un aegis sab si x3 se poate face lejer un falcon .:)
     
  10. Nedelcu

    Nedelcu User

    Nu au reusit sa rezolve bugul cu mijlocul si de asta au dezactivat kamikaze.... pai asta e jalnic... de umplutura.
     
    crod apreciază asta.
  11. Daca se modifica low cum se spune aici ar fi bine...prea s-au invatat multi la uridium facut usor..iesiti pe harti la npc si la cutii daca sunteti jucatori...asa ai razboi si stai numai in low.
    Un lucru bun..parerea mea.
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  12. CAT MA BUCUR CA O SA SE TERMINE PORTALU DE GRUP URAAAAAAAAA BRAVO BIGPOINT
     
    stopme001 și Mos-Craciun apreciază asta.
  13. gandeste inainte sa scrii:))
     
  14. dar inainte sa apara low-ul unde faceati uri?exista 5-3,duplicatoru,cubi,uberi,sunt misiuni cu sutele,v-ati obisnuit...puneti falconu pe bug si va uitati la film pana il faceti sau cand are putin hop si dute in mijloc;)
     
    Lance`Demon apreciază asta.
  15. sa nu uitam punerea falconului pe bug e ceva interzis,dak nu sunteti de acord cu noul low inseamna ca foloseati des bug-ul...
     
  16. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Nu toți făceau asta , un falcon e mult mai profitabil decat cubi , 1 falcon are hp mai putin decat 5 cubi. Dacă ai un aegis x4 și sab îl faci lejer , de aia e profitabil. E ca sunt din aia care nu au decât x1 și îl bagă în bug e alt ceva .
    Într-adevăr este interzis , da restu npc-urilor care intră în bug ? De alea când se ocupă ?
     
    _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  17. stopme001

    stopme001 User

    DarkOrbit nu a fost niciodata lipsit de bug-uri :)
     
  18. gandesc foarte bine :)
     
  19. eu sunt de parere ca, now-ul low care urmeaza a fii implementat este total impotriva jucatorilor ! Adica , prin acest lucru eu vreau sa ma refer ca un jucator consuma enorm de multa munitie , nu poate folosi kamikaze ( adica cei de la BP au de pierdut , finca mai nimeni nu isi va mai achizitiona premium ) , enorm de multi jucatori se vor lasa de joc iar cei care sunt mici nu mai au nici o sansa sa creasca decat sa stea 2 -3 ani numai a palladium sa stea sa se chinuie o zii intreaga sa reuseasca sa faca un full cargo deoarece iar o sa se aglomereze harta 5-3 si clar vor aparea programele pentru palladium, eu sincer daca jocul v-a ramne asa eu ma voi lasa de joc nu se mai merita , dar macar din toate schimbarile facute sa faca sa merarga kamikazele , altfel jocul asta o sa piarda milioane de jucatori !!!
     
  20. da o sa piarda acel prmium cumparat insa o sa bage la mega mai multi dar cum jucatori au folosit acest bug la putere eu zic ca este foarte bine ca asa mai iese si jucatori pe harti
     
    Lance`Demon apreciază asta.