Anunț Modificări Goal Rush 2024 și Domeniul periculos 2024

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de ICHIGO, 19 Iun 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ICHIGO

    ICHIGO Board Administrator Team Darkorbit

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    Recent am anunțat faptul că cutiile speciale care sunt generate în timpul evenimentului Goal Rush 2024 se vor termina pe 20 iunie. Am primit o mulțime de mesaje din partea jucătorilor care s-au plâns de acest lucru, întrucât și-au cumpărat pachete avantaje duplicator special pentru acest eveniment. Am analizat acest feedback și am decis să adaptăm puțin conținutul cutiilor și să le lăsăm să ruleze până la sfârșitul evenimentului Goal Rush.

    Datorită acestei schimbări, vom amâna syncul programat pentru astăzi care viza evenimentul Domeniul periculos 2024 pentru mâine, ora 8am CEST. Ceea ce înseamnă, de asemenea, că evenimentul Domeniul periculos 2024 va începe mâine, după ce se va face sync-ul.

    Odată cu modificarea datei de începere a evenimentului Treacherous Domain, va fi modificat și sfârșitul evenimentului care va deveni astfel 4 iulie, ora 23:59 LST.

    Echipa voastră Darkorbit
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.