misiunile noi

Discuție în 'Probleme generale' creată de motanu_1990, 5 Dec 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cat seprom ai ? ca jucator cinstit
     
  2. pot sa am si 1 milion si 5 mil. , conteaza ca a fost trimis cinstit zi de zi.... jucand zi de zi saptamana de saptamana luna de luna, poate au mai fost momente de zile cand nu am putut juca,dar mi-am facut timp 5 minute zi de zi sa intru , sa-mi trimit seprom ...
     
    Modificat ultima dată: 10 Dec 2018
  3. Salut! Eu am 17 milioane seprom pe nava. Si joc de 10 ani ABSOLUT CINSTIT! (este adevarat ca in ultimii 2 ani si jumatate, am jucat in total cam 30 de ore. Dar trimit seprom aproape zilnic - si tot asa, aproape zilnic vizitez Forumul :)). Spor la joc!
     
  4. Mai Emy, tu ai cea mai mica conexiune cu jocul acesta? Eu unul, te asigur ca in ceea ce il priveste pe "Motan" ai pierdut pariul. Cat despre seprom, chiar nu realizezi ca exista si posibilitatea "CINSTITA" de a avea milioane din acest minereu special? Poti tu intelege acest lucru in timp ce iti vezi de jocul tau? Tu ai renunta la 17 milioane de seprom "CINSTITE" - asa din vasta ta experienta pe joc? Ori este doar "capra vecinului" ?
     
    Modificat ultima dată: 11 Dec 2018
    Tibles, johny25812, -E-M-Y- și alți 3 apreciază asta.
  5. trece luna si raspuns nu primim asa ca de ce am reveni pe joc?sa fim tratati cu ignoranta?:mad:in continuare se pare ca programistii sunt favorizati:eek:
     
  6. Emy

    Emy User

    n=ai decat sa il folosesti cum fac eu iar dupa sa faci misiunile si eu am seprom pe lasere si rachete:))) egal, bravo BP insfarsit ceva gandit
     
  7. Adica ai "egal" ... cate 100 seprom pe lasere si rachete?! Bravo! Bravo si tie si BP!
     
    -E-M-Y-, Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  8. TurboETP

    TurboETP User

    Da, se poate acumula seprom corect, sunt in aceeasi situatie. Joc pe doua servere, acord mai multa atentie pe rand cate unui cont, dar ma loghez zilnic sau aproape zilnic si trimit seprom pe ambele conturi. Asa, am ajuns ca in acest moment sa am putin peste 10 milioane de trageri cu Seprom pe contul mai mare. Asa ca..teapa e a mea primita de la BP, nu pot face cele 10 lasere noi, abia am reusit pana acum sa asamblez 2....si sunt clar dezavantajat, tinand cont ca altii care nu au avut mult seprom, deja au 10 bucati, si dau mai mult damage noilor NPC-uri, deci fac din ce in ce mai usor si restul de lasere. Stiu ce au vrut sa faca, dar cei care au zeci sau sute de milioane de trageri oricum nu vor renunta la ele....
     
  9. mobob

    mobob User

    ::))
    bp are actualmente mentalitate de justitie medievala: decit sa scape un vinovat,mai bine arzi pe rug 10 nevinovati...
    cel putin in partea asta cu sepromul,dispretul si bataia de joc la adresa celor care au adunat corect acele trageri depaseste orice limite...
    deci,din nou...succes la dat bani ...
     
    TurboETP apreciază asta.
  10. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    Daca se mai gaseste inca un "intelectual" ca tine mai Emy ne ducem de rapa. in loc sa te vaiti de boo-tisti te vaiti "sa moara si capra vecinului" asta fiind ca tu nu ai seprom pe lasere (vorba colegului ai 100 in mod egal pe lasere si rachete ) si sa-ti intre bine in cap ca sunt multi care si-au pus seprom corect .
    Metoda corecta ar fi fost sa baneze pe cei care s-au folosit de bug.
     
    TurboETP, DΛRTHVΛDΣR și johny25812 apreciază asta.
  11. johny25812

    johny25812 User

    eu am 495 ore si joc din 3.11.2015 , au fost zile si luni cand intram doar cat sa trimit seprom pe lasere , iar in momentul actual am 6,367 milioane trageri cu seprom si nu sunt de acord sa renunt la aceste milioane de trageri pentru o misiune pentru ca nu este corect si cinstit pentru jucatorii care au avut macar timpul sa faca transpoarte de seprom pentru lasere
     
  12. Credeti ca BP are nevoie de utilizatori care ,doar pun seprom pe lasere,?
    Nu obliga nimeni cu nimic pe nimeni sa faca sau nu o misiune,sa joace sau nu un joc 99%automat.
     
    Arezan, AENZUB, -E-M-Y- şi o altă persoană apreciază asta.
  13. -daca ai jucat doar 495 de ore joc nu cred ca noile misiuni te ajuta cu ceva oricum te vei bloca la misiunile cu npc-uri contra timp
    -la 495 de ore de joc in 3 ani nu cred ca vei avea probleme cu sepromul nici daca renunti la el
     
  14. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    ∑√įĿŋΛįŘΛм omul si-a spus punctul de vedere ca se poate pune si seprom cinstit. Nu cred ca este problema ta daca se blocheaza sau nu la misiunile pe timp, poate are prieteni si le face la grup .
     
  15. johny25812

    johny25812 User

    nu am la ce sa ma blochez la misiuni... am luat si inceput misiunea cu renuntarea la seprom crezand ca daca distrug npc-urile nu trebuie sa renunt la milioanele de seprom, dar am anulat misiunea ca seprom e mai important decat acele lasere momentan . am full LF-4 pe iris si apis. doar zeus lipseste ... asa ca eu ma descurc singur ... :p
     
  16. domnilor admini in legatura cu aceasta misiune vad ca tot nimic :(,a ramas la fel si sa fim seriosi a trecut anu si se pare ca nici un interes din partea do:eek:.cred ca este timpul sa mai trimiteti o cerere pentru un raspuns ,din partea celor abilitati
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  17. Sa fiu sincer , daca detii un numar mare de serprom (pe undeva la 40 de milioane ) , si ai x4 la greu ,nu-ti mai trebuie misiuniile , daca iti faci resusrse de lasere (asta depinde daca nu spaegi chieiile prada verde) , poti sa faci cat de cat sa ai full pe nava .
    Deci in a doua cauza se poate si fara sa renunti la serprom (cu conditia sa te ajute cineva sa bati mai repede npc-uriile ).
     
  18. rattyionut

    rattyionut User

    nu te-ai prins asta e si ideea
     
    Arezan și *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  19. ideea este ca nu ii intereseaza ,dar as vrea sa si recunoasca cineva din do ca asa este si ca ne racim gura degeaba pe aici
     
    Arezan și *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  20. Imi poate spune vreun admin, suport, moderator sau ce-o fi, CUM SA FAC 100 RINUSK IN 2 MINUTE???? ... in conditiile in care sunt necesare aprox 30 de sec doar pt a parcurge o minima distanta de la Centrul Control Misiuni BL-1 si pana la harta INVOK... Am intrebat la 5-6 clanuri si NICI UN JUCATOR dintre cei care pot accesa misiunea NU A PUTUT S-O FINALIZEZE... Si nu este singura misiune care sfideaza logica jocului incat am ajuns sa ma intreb daca CEI CARE "CREEAZA" MISIUNILE AU JUCAT VREODATA DARKORBIT!!!!!