Misiuni pentru prometheus laser

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de -**crysty**-, 26 Dec 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. As dori si eu va rog lista cu misiunile ce au ca recompensa cele 10 lasere prometheus(daca este postata pe forum), am cautat si nu am gasit nimic.
     
  2. True5.1

    True5.1 Guest

    Salut,

    Aici este ceea ce cauti ->
    //AICI//

    Spor la joc.
     
  3. despre misiunea "in limite" ce se mai aude?se schimba ceva sau ramane peste 3 ani cand consumam sempromu de pe lasare?
     
    Tibles, Veneficus și *SONIA*RO* apreciază asta.
  4. Multumesc, dar nu este ceea ce caut. Daca exista un post, ceva, ce detaliaza fiecare misiune in parte (cerere,recompensa), in special cele ce ofera lasere prometheus ca recompensa, ca sa stiu daca merita sa scot sepromul de pe lasere.
     
  5. hαhαhα

    hαhαhα User

    toate misiunile indisponibile vor fi afişate dacă dai clic sub imaginea şmecherei NIX pe pictograma care reprezintă un lacăt.
    prima misiune din seria care te interesează pe tine se numeşte "Din gura lui Prometheus".
     
    True5.1 și Arezan apreciază asta.
  6. Multumesc mult de tot, uitasem de chestia asta.
     
  7. Crysty , lasere prometeus poti asambla, nu merita sa faci cele 10 misiuni si sa strici sepromu de pe lasere degeaba .
     
  8. Am terminat prima misiune si nu imi mai apare a 2 a ce sa fac e ceva bug ...?