misiuni noi

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ñññEnterpriseñññ, 5 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. stie cineva anu asta o sa avem misiuni noi??park ar ai aduce putina culoare jocului daca dezvoltatorul s-ar gandi si la ceva misiuni
     
  2. pe cele existente le-ai terminat?
     
  3. Pai ai misiuni noi cand sunt event-uri
     
  4. nu am terminat toate misiunile dar dc or sa bage altele iti dai seama ca astea or sa se duca,si mis ale de event alea nu le poti numi mis
     
  5. pai de ce nu le poti numi misiuni?
    tocmai de aceia nu o sa bage altele....
     
  6. pai cine isi pierde vremea cu acele misiuni de event???

    cred ca cel care se ocupa de aceste misuni a ramas in pana rau de idei si poate ar tr sa se mai consulte si cu astia care isi mai pierd vremea pe acest joc

    la eventurile care au fost anul trecut ar fi trebuit sa fie si niste mis pe masura macar pierzi vremea cu folos
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Ian 2016
  7. uite ca sunt unii care i-si pierd vremea cu acele misiuni...pe server-ul pe care joc eu majoritatea si-au pierdut vremea cu acele misiuni
    si cam ce misiuni ar trebui sa fie si ce fel de recompense sa aiba sa te multumeasca?...tine cont ca multe dintre ele trebuie rezolvate intr-o zi
    Ps:nu te obliga nimeni sa-ti pierzi timpul cu misiunile de event
     
  8. inainte cand era cate un event erau misiuni care dadeau mult mai multa experienta si mult mai mult uridium acum deja se apropie cu ele spre 0 nush dc ce nu fac niste mis si sa nu dea nici o recompensa
     
  9. bine spus
    dar acum de o perioada BP o tine dinntr-un event intr-altul,e si normal ca misiunile de event sa dea recompense mai mici...
    cate eventuri si mis erau inainte si cate sunt acum...daca faci un calcul cred ca se castiga mai bine acum la ele(parerea mea)
     
  10. mobob

    mobob User

    ::))
    sa speram ca seria de eventuri de anul trecut va continua si anul acesta...pentru ca pe timpul acelor eventuri jocul si hartile revin la viata...
     
  11. cel mai tare event a fot acela cu saptamana petului dar ala a fost acum cativa ani de atunci nush dc a mai fost vreun avent ca ala,,ar tr sa mai bage si cate un event ca ala

    si cred ca si ice ala dc ar fi mai des cum era inainte ca il bagau cate 1 zi 2 nu cate 2 ore odata la sapt
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 13 Ian 2016
  12. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cred că ai vrut să scrii "cîteva luni" nu "cîţiva ani". eventul a avut loc anul trecut pe la finalul lui septembrie.
    vezi aici !
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. nu domnule cred ca vb despre eventuri total diferite nu fac referire la atacul peturilor ci la acel event din cate stiu numit saptamana peturilor in care erau niste cuti bonus pe care le putea aduna numai petul despre acel event vorbesc eu