Misiunea 7 din cele 100

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 8 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Imi cer scuze daca este off-topic
    Incerc sa finalizez si eu misiunea 7 din cele 100 si vad ca este imposibil de finalizat.
    La punctul 2 se cer acei 4 Viral Kristallon, care se pot gasi doar in acel portal din 1-7,2-7,3-7, tinand cont ca nimeni nu mai face acel portal, cum credeti ca am putea finaliza aceasta misiune?

    • Asamblează și colectează 1 Immunizer CPU Blueprint
    • Distruge Viral Kristallon: 4
    • Colectează Indoctrine-Oil: 2
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  2. Emy

    Emy User

    simplu faci poarta, sunt o gramada care o fac dar daca nu esti intr-un clan si mai faci si pe 'smecherasu" cu alti normal ca nu o poti face singur
     
  3. Unde pot gasi si eu acea gramada? Ca de 2 saptamani caut.
    Fac parte dintr-un clan si nimeni nu face poarta iar....referitor la
    Fi mai explicit. stii tu ceva ce eu nu stiu?
    Multumesc de raspuns dar... este irelevant. Stiam ca trebuie facut acel portal.
    totusi astept aici macar 3 colegi din acea gramada care fac portalul sa posteze aici poate intru cu dumnealor. Server EG4
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  4. _^MATRIX^_

    _^MATRIX^_ User

    Salut, lumea mai face dion cand in cand portalul. Fi pe faza si o sa faci ... doar trebuie sa intrebi un pic in stg -dr. Si eu joc pe EG4 si stiu cine o sa faca cat de curand, maine poimaine ... o sa ajut sa faca misiunea
     
    Ⱦȟɘ☩ƤɍǐɘʂṮ și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    sunt amator !
     
  6. Vreau sa fac si eu dar....nu am chat. Cum pot afla daca faceti portalul?
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  7. Tibles

    Tibles User

    Salutare, vreau sa fac si eu misiunea aceasta. Oricum nu prea e nimic interesant de facut, chiar in perioada aceasta. Mentionez ca, nu fac parte din nici un clan. Sunt pe eg2, rog ajutor. Multumesc.
     
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User


    portalul se face in grup de "8" si preferabil cu nava mare !!. portalul se face !!!! dar daca esti mic nu te ia nimeni in grup, preferabil ar fi sa scrii pe chat si sa-ti gasesti grup chiar daca nu esti in clan ! ( ai nevoie numai de prieteni )
     
  9. Tibles

    Tibles User

    Nu am facut niciodata poarta respectiva dar nu-mi trebuie decat 4 Viral Kristallon. Chiar imi trebuie grup de 8?!
     
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    da, nu poți să termini poarta decît cu ajutorul unui grup dar acum găsești mai ușor jucători dispuși să intre în acel portal care, pînă la implementarea noului sistem de upgrade, ajunsese complet inutil. întreabă pe chat, sigur ai să găsești jucători dispuși să te ajute.