misiune cubi

Discuție în 'Probleme generale' creată de *BUREBISTA*, 16 Dec 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Activare cubi odata toti patru

  1. da

    75,0%
  2. nu

    37,5%
Sunt permise voturi multiple.
  1. Sal am o nelemurire si eu DE CE nu se pot activa toti cubii deodata ? Si o sa fi si mai detaliat, daca ai o misine cu, cubi trabuie sa stai dupa 3 sau 4 nave toata ziua pentru ca ei sant abonati sa faca cubi. Nu te baga nici in grup si cateodata te si bubuie ca te bagi peste ei. Acum spuneti voi cei ce trageti haturile acestui joc daca este normal si corect asta ? Macar restrictionati numarul de cubi pe zi sau facet-ti ceva sa putem face cu totii cubi !!
     
  2. Hahahahaha.bai codatule ,ai obs si u asta?
    La paladium nu te deranjeaza?
    PROGRAMATORULE!
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  3. Veneficus

    Veneficus User

    eu zic sa puna 47 de cubi in harta, sa ajunga la toata lumea...sau mai bine sa mai faca cateva harti cu cubi, tot asa cam 47...
     
  4. Daca si eu am coduri inseamna ca si tu cunosti jocul asta esti un copil fara minte care nu stii ce vorbesti, am 10 ani decand joc si nu am folosit niciodata coduri si nici nu am sa folosesc !!