Mda..

Discuție în 'Probleme generale' creată de ◎»Cяimiηαζ™«◎, 16 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut, eu am facut vreo 5 zeta si nam luat inca ultimul havoc.... deja e bataie de joc oameni buni...
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Poate ar fi cazul sa faci si alte porti , nu numai Zeta. Oricum, terminarea acestei porti nu reprezinta certitudinea ca vei primi designul Havoc.
     
  3. Hm.... daca o sa fac de exemplu o lambda si dupa fac o zeta oare am noroc la havoc??
     
  4. GaBy

    GaBy User

    am 38 de zeta pentru 9 havoc , de atunci nu am mai facut nici o zeta , treaba cu facutul unei porti inainte sa faci zeta mi se pare o prostie , am facut si am refacut toate zvonurile care se auzeau , treaba este ca este la noroc , imi e frica sa ma gandesc cate zeta o sa fac sa primesc al 10-lea havoc , daca pentr cel de al 9-lea am facut 12 zeta fara sa primesc nimic :D la kappa stau mai bine momentan , am 5 kappa din care la doua am primit boosteru , si la 3 am primit lf4 :D
     
  5. si eu am facut 28 zeta si am luat doar 2 havoc.deci suntem mai ghinionisti
     
  6. am facut 26 zeta din care am 9 havoc
     
  7. am facut 64 zeta pentru 10 havoc :mad:
     
  8. Si ia ca am luat si eu ultimul havoc din 26 de zeta :|
     
  9. ....şi uite aşa, vă spusei povestea mea! ;)

    Spor la joc!

    Temă închisă.
     
    bubuletz apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.