Bug Mapa secreta misiune uberi protegiti

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de andreusMMM, 9 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. andreusMMM

    andreusMMM User

    Salutare am depistat un bun protegitii din mapa secreta nu se pun la misiune am intrat ieri in mapa secreta si bubuiam uberi protegitii dar nu se puneau la misiune si nici nu ma puteam deloga.
     
  2. protegii care stau nemiscati nu se pun la acea misiune doar cei care se misca/dau slow
    in mapa aia nu poti da log -out
     
  3. andreusMMM

    andreusMMM User

    pai odata ce eu stateam pe margine si protegitii veneau eu ii bubuiam si nu se puneau la mis app ai intrat vreodata acolo ?
     
  4. styv86

    styv86 User

    Ai avut noroc..eu am sarit in harta ??? si am fost pe margine, dar a cazut curentul la mine si a fost "the end" cu mine. Am mai incercat si am fost sarit doar in mijloc ...asta este :(
     
  5. :))de cate ori nu:))
    te duci tu sa ii iei de pe mapa , cei care se invart pe langa tine,dau slow aia se pun cei care vin la tine nu se pun
     
  6. la mine s-au pus toti la misiune
     
  7. cum intri in mapa cu uberiprotegiti????
     
  8. Echipezi nava cu Cpu JP01 sau Cpu JP02 si incepi sa faci salturi spre baza proprie pana te da in harta secreta
     
  9. Intervenţie corectă, mulţumesc!
     
  10. mar1o

    mar1o User

    salut mai functioneaza harta secreta eu ma chinui de 2 luni sa intru si nu reusesc
     
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    functioneaza dar nu mai da x4 deai nu se mai este interesat nimeni de ia ma refer la cei mari
     
  12. mar1o

    mar1o User

    a mie ami trebuie pentru mis cu protegiti
     
  13. si eu tot de 2 luni ma chinui sa sar da degeaba :))
     
  14. Eu am intrat acu 3 zile in urma din mapa 2-8 am fost teleportat in mapa ???? " asta dupa 10 ani de cand joc aici , deci succes +10 ani !!
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    :)) acuma 8-9 ani fugeam de inamic, cand am scapat de el am sarit cu jump ( pe harta 3-1 )si am intrat in harta secreta, acolo o gramada de protegiti ca m-am speriat am fugit si de ei dar ei au fost mai rapizi decat mine :((( eram cu nostroma :(( nu am mai ajuns in zona de radiatie :((
     
    Veneficus și liberalul13 apreciază asta.
  16. cei ce ma stiu..
    STATISTICI JUCĂTOR
    RANG PILOT:
    Locotenent-şef
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 1.615
    NIVEL JUCĂTOR: 21
    COMPANIE: EIC
    MEMBRU DIN: 30-08-2010 nu am ajuns in harta secreta,in ultimul timp..nu prea am mai jucat..rangul,a scazut drastic..posibil,ca unii,players,sa fie cu unele.,avantaje,,...,,,incearca,cum a specificat
    [​IMG]
    ©ØrrØsivΞBoard AdministratorTeam Darkorbit

    Echipezi nava cu Cpu JP01 sau Cpu JP02 si incepi sa faci salturi spre baza proprie pana te da in harta secreta​
    Intervenţie corectă, mulţumesc!
     
  17. Răspunsurile la întrebările frecvente le găsești în forum la secţiunea “F.A.Q“. Sau intră la secţiunea de ajutor din joc, deoarece există posibilitatea de a întâlni chiar acolo un răspuns.

    Echipa ta de suport Bigpoint

    ModEdit : Divulgarea discutiilor cu suportul, este strict interzis in forum.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Mar 2021
  18. am scris si pe forum,sorry pentru a reveni,dar trebuie sa clarificam anumite neclaritati,probleme in privita contului creat de catre mine

    Contacteaza suportul jocului, doar dansii de pot ajuta.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Mar 2021
    liberalul13 apreciază asta.
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Voldemar, eu am limba scoasa pentru ca ma mir, dar tu dece porti masca ? esti constipat si pute ))))) nu fi suparat, a fost doar o gluma, facem si noi haz de necaz