Feedback M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ - Personalizare Nave - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 26 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mobob

    mobob User

    NU s-a anuntat asa ceva....ce ai vazut tu acolo in credite este pretul de VINZARE a respectivelor resurse...
    adica mai pe romaneste,tu ca jucator le cumperi pe uridium si le vinzi pe credite...
     
  2. am vazut ce a adus nou noul event si ma intreb ca prostul nu ar fi trebuit sa putem scimba de pe o nava pe alta indiferent de sloturi iar daca nava de pe care schimbam are mai multe sloturi restu itemelor sa fie transferat in echipament iar daca are mai puttine sa ramana sloturi goale pe nava pe care mutam astfel era intradevar usor fiind necesan sa complectam doar cateva lasere sau generatoare
     
    Seth[RO], ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  3. ala pe credite era pret de vanzare daca vrei tu sa vinzi:)nu sa cumperi.
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  4. P!x3lL

    P!x3lL User

    Acela era pretu de vanzare !
     
  5. Ai primit recompensa de ,,Ziua dublarii porti galactice'' de catre MASQUE.
     
  6. Daca ai designul la fel nu primeste si daca nu ai designul primeste.
     
  7. Inseamna ca ai primit si vezi la hangar designul Goliath Peacemaker.
     
  8. Get_out!

    Get_out! User

    Serios ? 4 goli? si banuiesc ca aveai full LF-3(primite din cufere), una este goly normal(simplu), pentru ca era si este NAVA si alta e designul pe care putei sa-l pui O SINGURA DATA!!!! chiar si acum daca ai curiozitatea sa te uiti peste tot, nu mai poti CUMPARA INCA UN DESIGN (actual nava). Iar daca pe tine te avantajeaza sa ai 15 000.000.000.000 de surgeoane, eu nu-i vad logica, iar dupa sa stai sa cauti ce ai pe unul si ce ai pe celalalt
     
  9. Se refera la hale de hangar inseamna ca are 2 nave de tip goli si designurile la fel.
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  10. P!x3lL

    P!x3lL User

    Ai primit 1 Goliath Saturn.

    Acuma am terminat un Kronos, dar culmea ca eu am avut acest design de goliath.

    Am castigat UBA si am primit un design de goliath de aur nici pe ala nu il am in hangar.Am avut peste 300 de meciuri in uba sa castig acel design si acuma nu mai exista.
     
  11. Şi această problemă este deja cunoscută echipei tehnice.

    Dacă l-aţi deţinut înainte, îl deţineţi în continuare, doar că acesta nu este afişat. În acest sens există un ANUNŢ!
     
  12. Salut, daca iti vei achizitiona din nou nava goliath k2 (dar nu are rost sa te grabesti ca ,,poate,, vom ptimi inapoi navele standard sau vor fi din nou vizibile pe cont), atunci vei vedea ca iti apare si acest design, la fel si cu celelalte designuri estetice, care nu confera nimic. Iti inteleg motivul pt. care te-ai speriat si eu am bagat peste 500 de lupte pt. 1500 si ceva de puncte, pt. a obtine acest design (vro 2 mil. x4, 300 rsb consumat, apeoximativ 500 emp, 700 smb si ish..), am avut o reactia asemanatoare, dar dupa ce am achizitionat ,,din nou,, goliath, aceste designuri estetice (aur, iron..), imi apar din nou si pot fi echipate de pe pagina de selectie a navei din hangar, nu direct din hangar-gestiune, cum se putea face inainte sau de unde acum se poate face transferul echipamentului.
     
  13. jolyroger

    jolyroger User

    cei care au construit nava iar nava respectiva ramane in continuare ca indisponibila in hangar sunt inclusi in <ANUNT>?
     
  14. muki702010

    muki702010 User

    in hangar am vrut sa mi scimb nava,am dat clic pe alta nava am activat o dar nu am resetat o pe cea veche.si ce sa vezi, mi a disparut nava veche cu tot ce am avut pe ea . in hangar i mi apar doar navele cumparate.Cea pe care am castigat o nu mai dau de ea.asta s a intamplat de cand s au facut modificarile in hangar cu navele care apar peste tot. inainte am mai schimbat navele intre ele fara probleme. Stie cineva cum pot sa mi recuperez vechea nava ????
     
  15. kk12

    kk12 User

    l-au distrus nu l-au stricat Ori reveniti cu picioarele pe pamant ori dispareti definitiv.
    p.s. joc tot din 2009
     
    Veneficus și savuviorel_007 apreciază asta.
  16. intru de 2 ori pe saptamana,inainte nu concepeam sa joc fara pachete.....acuma intru si nu mai gasesc nimic interesant de facut,iar jucatorii parca au intrat in pamant,tot mai putini!!!
     
  17. Cehn

    Cehn User


    Te cred.
    Asta e singurul avantaj: inca nu s-au actualizat roboteii :)()
     
    Veneficus și styv86 apreciază asta.
  18. abc123

    abc123 User

    OFF:
    Serios? Nu stiu pe ce server joci, dar daca intri pe EG5 in majoritatea hartilor gasesti boti la cutiute, mai ales la eventuri de genul shiplookz si cel care a trecut(de PASTE)din care se obtin pretioasele rachete UBR si SAR-2. Fara suparare dar vad ca BP nu mai arunca ochii prin harti sa vada ca uber-mega-ultra-super sistemul lor anti-bot nu-i deloc eficient,dar probabil nu le pasa fiindca si-asa player-base-ul a scazut extrem de mult, in medie fiind 25-30 jucatori pe server Online( comanda /users in chat)din care majoritatea probabil sunt boti cu pachete avantaj din care denota faptul ca ei au ramas singurii contribuabili la sustinerea serverelor ONLINE.Din nou, repet asta este opinia mea personala si se poate ignora de catre cei carora nu le convine, sau un moderator o poate sterge daca aceasta incalca anumiti termeni/conditii ale forumului.
    ON: Eventul actual, ca si asamblarea sunt in mare parte un dezastru, jocului ii trebuie PROMOVARE, nu noi UPDATES.
     
  19. mobob

    mobob User

    ::))
    de paste or fi fost multi doritori de oua rosii....da acu tre sa te contrazic....chiar si pe eg 5,hartile sint pustii...
    doar ce am dat un tur prin hartile inferioare....bate vintul.
     
  20. adevar grait-ai :(