lordakia

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ##Ðüмץтяα§[*RO*], 29 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut as vrea si eu sa stiu de ce nu pot pune tinta pe un lordakia eram in 3-4 si era un lordakia cre nu putaem pune clikul pe el si imi dadea dmg ce este asta ?
    Si nu doar la mini ci si inca la doi prieteni au incercat si ei ear cind dadeam kamikze nu ii cazsa dune si nici cind puneam petul pe ptrotectie nu dadea in cel lordakia
     
  2. Probabil ai avut lag... a fost Sector Control iar acum este ,,Jocul de infiltrare"

    Incearca sa golesti memoria cache si sa stergi cookie.
     
  3. Asta sa intimplat inainte de sector control si de infiltrare si eram tri care era asa !
     
  4. Este de la conexiunea de internet, nu era stabila 100% si de aceea nu ai putut pune clik pe ea, deoarece in acel timp cat netul tau era cazut, ea s-a miscat din acel loc ori a fost distrusa. Astfel ai pus clik in spatiu nu pe npc.
     
  5. Da puteti ntelege ca imi mergea netu foarte bine si nu eram daor eu mai erau inca 3 4 prieteni si apesam clik pe ea si nu facea nimic !!!
     
  6. Se poate intampla din cauza unei erori de programare ca si in cazul booty key cand acestea nu pot fi colectate.
    Pentru reparare acestei probleme este necesar un restart de server/emulator pentu ca eroarea sa fie indepartata.
    Dar nu cred ca acest lucru te-a impiedicat sa joci jocul in conditii optime.
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Interventii suficiente,

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.