LOCATOR

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de luci_halas, 2 Mai 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. luci_halas

    luci_halas User

    Buna ziua! Ce se intampla cu locator.... nu merge de o saptamana ....Cat mai asteptam remedierea ????
     
    BAV și Veneficus apreciază asta.
  2. BAV

    BAV User

    L-au reparat astazi! Dar problema asta a aparut o data cu "Experiments of Plutus".
     
    luci_halas apreciază asta.
  3. luci_halas

    luci_halas User

    Am vazut ca au reparat... destul de tarziu.... combustibilul consumat pentru ...on/of in speranta ca vom putea pune locator .. sa dus ... cui ii pasa......?
     
    ĄMŮИ-ŖĄ, WIΖΛΓΔ și BAV apreciază asta.
  4. Repara cand vor ei nu cand vrem noi . Anumite persoane trebuie sa beneficieze de asta.
     
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Acuma hai sa nu dam vina tot pe DO pt ca tu ai spus ca de 1 saptamana nu merge !! eu am fost al 2-lea care a anuntat anomalia petului dar tu nu ai anuntat nimic !! nici eu nu a-s fi stiut daca nu citeam postarea colegului! am citit am verificat si am postatdupa care adminii au luat la cunostiinta si au trimis rapoartele mai departe, daca ai asteptat 1 saptamana pana sa reparat atunci bucurate ca noi asteptam de 10 ani eliminarea programelor ilegale !!
     
    Tibles apreciază asta.