Sugestie Lista utilizator ce sunt banati!

Discuție în 'Probleme generale' creată de “CONSTANTIN”, 29 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Listare conturi blocate

Sondaj închis pe 29 Aug 2015.
  1. DA

    62,5%
  2. NU

    37,5%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut, cred ca nu sunt singurul care ar dori sa stie ce utilizatori folosesc programe nepermise. Cred ca multi ar vrea ca sa vada efectiv ce useri sunt banati cand anuntati incheirea unui val de blocare a conturilor.


    exemplu:

    SERVER EG3
    - evil-user-1
    - evil-user-2

    Toti cei care sunteti pro sau contra folositi sondajul!

    Numai bine, Constantin
     
    -Intergalactica- și F111 apreciază asta.
  2. Sondajul tau nu va avea rezultatul scontat de tine. Orice se intampla cu un anumit cont il priveste pe cel in cauza si pe BP, care nu vor dezvalui detalii confidentiale de dragul unuia sau altuia.
     
  3. blinckd

    blinckd User

    nu vad de ce nu ar arata lista cu cei banati, avand in vedere ca sistemul e 100% sigur... oricum e doar de fatada treaba cu banarile pentru ca eu urmaresc de o luna, zilele in care sunt facute banari si in continuare vad aceiasi jucatori, care culmea ca sunt majoritatea in top 100 si buteaza in pvp 16 ore daca nu 24 pe zi
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  4. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Aceasta propunere incalca regulile BP in ceea ce priveste confidentialitatea, asadar...

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.