Lista module instabile

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de IS-TIMMY-TIME, 11 Mai 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut! E cineva pe forumul acesta care sa puna aici o lista cu toate modulele instabile din jocul asta si, bineinteles, navele pentru care pot fi folosite? De exemplu modulele pe care le poti obtine din eventul Protegit Pandorium - DMG-ZPVE, HP-ZPVE, SHD-ZPVE, SPC-ZPVE, DMG-XU01, HP-XU01, SHD-XU01, SPC-XU01 - la ce nave pot fi folosite? Am cautat dar nu am gasit! Poate nu am cautat indeajuns de bine... Deci, e cineva care poate face "lumina" in lista asta nesfarsita de module? Poate moderatorii? Multumesc!

    L.E. dupa 3 zile
    Chiar nimeni nu stie? Nici macar adminii/moderatorii nu pot intocmi lista asta?

    L.L.E dupa alte 3 zile
    Sa inteleg ca pana si pentru admini/moderatori e o "nebuloasa" chestia asta cu modulele?o_O
     
    Modificat ultima dată: 17 Mai 2023
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ce vrei tu aici ar fi o încălcare a politicii promovate de big p care are tot interesul ca jucătorii să rămînă neștiutori și cît se poate de neinformați. din partea echipei nu vom primi nici un fel de informații despre nimic din ceea ce ar putea fi de ajutor jucătorilor.
     
    COZMIN și styv86 apreciază asta.
  3. Multumesc, Wizard, pentru raspuns! Totusi raman optimist si sper ca adminii/moderatorii sa intocmeasca lista asta. Nu de alta, dar daca nu o vor face iti vor da tie dreptate... :) Macar sa spuna ca "nici noi nu stim"...:D
     
  4. Vezi ca au pus o lista noua cu bursa comerciantului vip!!!
    :):):)
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  5. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Lista modulelor instabile se află aici. Din păcate, nici nou nu știm pentru ce nave merge fiecare modul, însă vom încerca să aflăm. Posibil că s-a considera că acestă listă nu mai este necesară din moment ce acum poți vedea în inventar ce modul poate fi echipat pe nava pe care o gestionezi.
     
  6. Multumesc, Althea! De lista aia dadusem si eu cand am cautat informatii despre module. Ideea era ca daca nu stiu ce module imi trebuiesc pentru Cyborg, de exemplu, nu stiu nici daca trebuie sa "ma agit" ca sa fac rost de ele pe la diferite eventuri! Cum am spus in primul post din topicul asta, habar nu am daca modulele pe care le poti/puteai obtine din eventul Protegit Pandorium - DMG-ZPVE, HP-ZPVE, SHD-ZPVE, SPC-ZPVE, DMG-XU01, HP-XU01, SHD-XU01, SPC-XU01 e vreunul si pentru Cyborg. Daca aveam informatia asta, iti dai seama ca bateam la chaosi la greu... :) Altfel, ce rost ar avea sa omor tot felul de chaosi rari/legendari/obisnuiti doar ca sa primesc module pentru nave pe care nu le folosesc. Daca afli mai multe, te rog sa pui si pe aici informatia... Multumesc!